شناسهٔ خبر: 31171447 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: دولت.آی‌آر | لینک خبر

بازدید 5 ساعته مونسان از دوازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دومین روز از دوازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته، به مدت 5 ساعت از سالن ها و غرفه های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، علی اصغر مونسان چهارشنبه 24 بهمن 97 پس از حضور در جلسه هیئت دولت در دومین روز متوالی از دوازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته بازدید کرد.

معاون رئیس جمهوری از غرفه استان های خراسان جنوبی، اصفهان، لرستان، کرمان، یزد، خراسان شمالی و اردبیل بازدید و با بخش خصوصی و فعالان این استانها که در نمایشگاه حضور دارند به گفت و گو پرداخت.

معاون رئیس جمهوری در این بازدید با سرمایه گذاران پروژه های گردشگری استان های مختلف که در این نمایشگاه حضور پیدا کرده اند گفت و گو کرد و رسیدگی به موانع و موضوعات مرتبط با این پروژه ها را به معاون گردشگری تاکید کرد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در گفت و گو با صاحبان اقامتگاه های بومگردی که به صورت گسترده در دوازدهمین نمایشگاه گردشگری حضور دارند، بر معرفی هر چه بیشتر ظرفیت ها و توانمندی های استان ها به گردشگران داخلی و خارجی تاکید کرد.

مونسان همچنین در طول این بازدید که بدون وقفه انجام شد، بر استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای معرفی جاذبه های گردشگری، تاریخی و طبیعی کشورمان تاکید کرد.

نظر شما