شناسهٔ خبر: 31171363 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

اعلام اسامی راه یافتگان به بخش نهایی تک نوازی پانزدهمین جشنواره موسیقی زنجان

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، پانزدهمین جشنواره موسیقی استان زنجان امسال با حضور ١٢٩ نفر در بخش تک‌نوازی اجرا می‌شود.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان ، پانزدهمین جشنواره موسیقی زنجان به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و انجمن موسیقی زنجان از ٢٦ تا ٣٠ بهمن ماه امسال برگزار می‌شود.

برهمین اساس ١٢٩ نفر در بخش تک‌نوازی به بخش نهایی راه یافتند که اسامی راه یافتگان به این بخش از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان اعلام شد.

 در رشته سه تار ١١ نفر به بخش نهایی راه یافتند که در گروه سنی (الف) مهدیس کریمی، ثنا نبی لو، صبا نقی لو و حامد عسگری، در گروه سنی (ب) عاطفه بیگدلی، نگین آقا میری، پریسا نیشابوری، محمد امین قدیمی و هومن جعفری و در گروه سنی (ج) عباس اکبری، علی ستاری، فاطمه طاهری و علی رمضانی فرد معرفی شدند.

همچنین در رشته تار ٩ نفر به مرحله نهایی راه یافتند که در گروه سنی (الف) هستی بابایی، در گروه سنی (ب) امیر حسین حسین خواه، محمد یزدان صدری، محمد امین قدیمی و هومن جعفری و در گروه سنی (ج) فاطمه طاهری، علی رمضانی فرد، پارسا مقدم، نیلوفر حسن کریم اعلام شدند.

اسامی راه یافته به مرحله نهایی در رشته عود در گروه سنی (الف) رومینا حسنی اعلام شده و در گروه‌های سنی (ب) و (ج) هنرمندی معرفی نشده است.

در رشته سنتور ٢٠ نفر به بخش نهایی راه یافته است که در گروه سنی (الف) فاطمه رضایی، فائزه شکری، امیر حسام همتی، فریبا بابایی، آریا بیستونی تنها، آیلا عسگری، محمد صدرا آقا میرزایی در گروه سنی (ب) مهسا خلفی، امیررضا نوروزی، محمد امین بابایی، ترانه سعیدی، سونیا تاریوردی، رامین اباذری و مرضیه مهاجری و در گروه سنی (ج) پروین کاظمی، محمد بابایی، مهدی اصغری پور، سعید ترکی، سیده فائزه امینی، پردیس امینی و سپیده محمدی معرفی شدند.

اسامی راه یافته در رشته ویولن کلاسیک درگروه سنی (الف) پارسا سلیمانی اصل، سنا والی و گروه سنی (ب) طوبی سلیمانی و گروه سنی (ج) سید محمد موسوی و مریم دویران و در رشته ویولن ایرانی گروه سنی (الف) سنا والی، سروش مقصوری، سید کامیاب کاظمی، مبین ابراهیم خانی، سالار مرادی (قطعه جان مریم) و پارسا سلیمانی اصل، در گروه سنی (ب) آرین احمد زاده و نگین عزیزخانی و گروه سنی (ج) سپیده کلانتری، مریم دویران و سید محمد موسوی اعلام شدند.

همچنین در رشته قانون در گروه سنی (الف) پرنیانه مقدم، در رشته تنبک گروه سنی (الف) امیر حسین کیا پور، نیما اخوان، یاسین صالحی در گروه سنی (ب) بابک اژدری و آرین احمد زاده و در گروه سنی (ج) شیما باباخانی و امیر حسین محمدی به بخش نهایی راه یافتند.

در رشته پیانو کلاسیک و ایرانی در گروه سنی (الف) سانیار میر خمسه، مانی میر محمد رضایی، صبا طوماری و ستایش بیابان نورد، در گروه سنی (ب) سروش مددی، آرین امجدی و مریم شاه محمدی به بخش نهایی راه یافتند. 

همچنین در رشته گیتار کلاسیک در گروه سنی (الف) تینا عباسچیان، کیارش مرادی، ساناز ندر محمدی، در گروه سنی (ب) وحید زنجانی، پارسا حیدرنیا دلخوش و در گروه سنی (ج) نفیسه ظهیری راد، علیرضا رنجبر و معین ژاله فر و در رشته گیتار فلامنگو در گروه سنی (الف) علیرضا عباسی، ایلیا اسدی، آیناز قاسمی، ارین اسلامی، در گروه سنی (ب) شایان باقرزاده، ابوالفضل عابدینی، آرش اسلامی، علی واعظی و پارسا حیدرنیا دلخوش و در گروه سنی (ج) نفیسه ظهیری راد، علی ابراهیم نژاد، ساسان اسماعیل جماعت و پوریا یزدانی به بخش نهایی راه یافتند.

اسامی راه یافته به بخش نهایی در رشته گیتار الکتریک در گروه سنی (ب) طوبی سلیمانی، در رشته فلوت کلید دار در گروه سنی (الف) حامد عسگری و گروه سنی (ب) کیمیا اسدنیا و در رشته آواز گروه سنی (الف) رادمهر ملکی، مهدی صفی لو و گروه سنی (ب) محمدرضا کاظمی و گروه سنی (ج) محمد صالحی، صیاد خدره و رضا هدایتی اعلام شده است.

در رشته قوپوز گروه سنی (ب) علی صادقی، رشته تنبور گروه سنی (ب) ندا افشاری، هومن جعفری، میثم شیخلری، در رشته دف گروه سنی (الف) امیر رضا بیات، سپیده محمودنیا و نارمینا معروفی، در گروه سنی (ب) علی محبی، زهرا شکری و مهرداد احمدی و در گروه سنی (ج) ندا غلام آزاد و نعیمه حاجی خانی، در رشته نی گروه سنی (الف) عسل نوروزی، سید محمد فتحی، در گروه سنی (ب) محمدرضا واحدی، عرفان ارومی، امیر سلیمانی در گروه سنی (ج) وحید کرمی و حیدر قنبری و در رشته ترومپت گروه سنی (ب) حمید طوماری، رسا ابطحی، حنانه امانلو و گروه سنی (ج) امیر بابائی و میترا حاتمی به بخش نهایی راه یافتند.

اسامی راه یافته در رشته کلارینت در گروه سنی (ب) کامیار زند، در رشته کمانچه گروه سنی (ب) مریم دویران، در رشته هارمونیکا در گروه سنی (ج) سهیلا اسدی، در رشته ساکسیفون گروه سنی (الف) مهدی جمادی، در رشته عود گروه سنی (الف) رومینا حسنی به بخش نهایی راه یافتند.

انتهای پیام /ک 

 ١٢٩ نفر در بخش تک‌نوازی به بخش نهایی پانزدهمین جشنواره موسیقی زنجان راه یافتند

نظر شما