شناسهٔ خبر: 31171288 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

در دیدار وزیر راه و شهرسازی؛

آیت‌الله نوری‌همدانی: افرادی هستند که می‌توانند جایگزین «مسئولان خسته» شوند

خبرگزاری میزان- آیت‌الله نوری‌همدانی: هر کسی در نظام جمهوری اسلامی ایران، مسئولیتی دارد و باید به مردم خدمت کند و آن را افتخار خود بداند؛ مسئول نباید از خدمت خسته شود و اگر خسته شد، باید بداند افرادی هستند که می‌توانند جایگزین برای خدمت‌رسانی شوند.

صاحب‌خبر -
گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ آیت‌الله حسین نوری‌همدانی امروز در دیدار محمد اسلامی وزیر راه و شهر سازی، گفت: در عصری قرار داریم که انقلابی ایجاد شده و قرار هم نبود با تغییر رژیم، تنها مسئولان عوض شوند، بلکه هدف این بود که تحول عظیمی انجام شود.

وی افزود: در حال حاضر زیر ساخت‌ها عوض شده است و مسئولان در مسیر اسلام و دین و خدمت گذاری گام بر می‌دارند.

آیت‌الله نوری‌همدانی گفت: جهانیان در روز ۲۲ بهمن قدرت و عظمت مردم ایران اسلامی در دفاع و حمایت از انقلاب و اسلام را دیدند و فهمیدند این انقلاب و مردم با سایر نظام‌ها و ملت‌ها فرق دارند.

معظم له بیان داشت: امروز هدف مسئولان باید خدمت رسانی به مردم باشد؛ خدمت به مردم از بالاترین عبادت هاست و این مسئله بسیار ارزشمند است.

وی افزود: از جمله این خدمت‌ها ساخت جاده و مسکن است؛ باید بدانیم مسئولیت ها، امانتی است که در دست مسئولان قرار دارد و باید فردا پاسخ گو باشند با این امانت چه کرده اند.

آیت الله نوری همدانی اظهار داشت: باید بدانیم مردم یکی از ارکان مهم انقلاب هستند و نقش مهمی در آن داشتند و دارند؛ برای همین این مردم نیازمند به خدمت رسانی هستند و لیاقتشان هم همین است.

این مرجع تقلید ابراز داشت: حضرت علی (ع) بر توجه به مردم به مالک اشتر توصیه کرده اند و آن‌ها را رکن در هر ممکتی و حکومتی می‌دانند؛ برای همین بر خدمت رسانی به مردم توصیه فراوان می‌کنند.

معظم له عنوان کرد: مسئولان نظام بدانند باید به این مردم متدین انقلابی خدمت کرد.

وی اظهار داشت: امروز شاهد بیداری مردم در جهان در برابر ظلم و ستم هستیم و نمونه آن جلیقه زرد‌های فرانسه هستند و معتقدند که ما این بیداری از انقلاب امام خمینی (ره) گرفتیم؛ این نشان از برکات انقلاب در بیدارگری مستضعفین دارد.

طبق گزارش حوزه، آیت الله نوری همدانی گفت: هر کسی در نظام جمهوری اسلامی ایران، مسئولیتی دارد و باید به مردم خدمت کند و آن را افتخار خود بداند؛ مسئول نباید از خدمت خسته شود و اگر خسته شد، باید بداند افرادی هستند که می‌توانند جایگزین برای خدمت‌رسانی شوند.
 
انتهای پیام/

نظر شما