شناسهٔ خبر: 31171216 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

آیت‌الله مظاهری: جنایت‌های شرارت‌بار، ملت ایران را در پیمودن راه نورانی اسلام دچار تردید نمی‌کند

رئیس حوزه علمیه اصفهان با اشاره به حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان گفت: قطعاً این‌گونه جنایت‌های شرارت‌بار، ملت عظیم‌الشأن ایران را در پیمودن راه نورانی اسلام و تشیع و اهل‌بیت عصمت و طهارت «ع»، دچار تردید و یأس نخواهد کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازاصفهان، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر رئیس حوزه علمیه اصفهان، در پیام تسلیت آیت‌الله مظاهری به مناسبت شهادت جمعی از پاسداران استان اصفهان در واقعۀ تروریستی سیستان و بلوچستان آمده است: بار دیگر دست پلید و جنایتکار دشمنان تکفیری اسلام و انقلاب اسلامی، حادثه‌ای تلخ و اسفبار را به‌وجود آورد و جمعی از پاسداران عزیز و جان‌برکف را که از مأموریت صیانت از مرزهای جمهوری اسلامی باز می‌گشتند به شهادت رسانید. قطعاً این‌گونه جنایت‌های شرارت‌بار، ملت عظیم‌الشّأن ایران را در پیمودن راه نورانی اسلام و تشیع و اهل‌بیت عصمت و طهارت «علیهم‌السلام»، دچار تردید و یأس نخواهد نمود.

در ادامه این پیام عنوان شده است: با اظهار تأسف و تأثر، شهادت این عزیزان را که از استان شهیدپرور اصفهان بوده‌اند، به همه بازماندگان و خاندان این شهیدان راه خداوند تسلیت می‌گویم و از خداوند رحمان و رحیم، صبر و تسلی و سکینه برای قلب‌های داغدار و دل‌های ماتم‌زده و عزادار آنان مسألت می‌کنم و از پیشگاه خداوند می‌خواهیم که این ملت بزرگ و امتحان‌داده در راه او را از شرّ دشمنان جنایتکار حفظ فرماید. انّه ولیّ النّعم.

انتهای پیام/ ز

نظر شما