شناسهٔ خبر: 31171129 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

ظرفیت‌های گردشگری استان اردبیل معرفی شود

استاندار اردبیل گفت:ظرفیت‌های گردشگری استان اردبیل باید مورد توجه قرار گیرد و معرفی پتانسیل گردشگری استان وظیفه دستگاه‌های متولی است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل در جریان بازدید از غرفه‌های استان اردبیل در نمایشگاه گردشگری تهران اظهار کرد: توجه به گردشگران کشور‌های همسایه به ویژه اتباع آذری در گردشگری سلامت و حوزه‌های مختلف می‌تواند باعث افزایش میانگین درآمد مردم و توسعه اقتصادی در استان اردبیل باشد.
وی با بیان اینکه هدف گذاری گردشگری برای سال ۱۴۰۰ مورد توجه قرار گیرد گفت: در حوزه‌های مختلف گردشگری تلاش شبانه روزی می‌شود به غیر از گردشگری از جمله راه آهن و جاده‌های استان نیز می‌تواند مکمل خوبی برای توسعه گردشگری در استان باشد.
بهنام جو افزود:تاکید ما بر خارج کردن استان از گردشگری فصلی است و فرصت‌هایی را برای سرمایه گذاری در گردشگری زمستانی ایجاد کرده که این مساله تا دو سال آینده به صورت کامل محقق می‌شود.
استاندار اردبیل اظهار کرد: معرفی جاذبه‌های گردشگری و تاریخی شهرستان‌های استان از شمال تا جنوب می‌تواند در معرفی هرچه بهتر استان اردبیل موثر باشند.
انتهای پیام/ح
ضرورت توجه به گردشگری سلامت برای توسعه اقتصادی اردبیل

برچسب‌ها:

نظر شما