شناسهٔ خبر: 31171099 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

دشمنان امنیت ایران، برگ سیاه دیگری بر کفر و نفاق خود افزودند

دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در پی حمله ددمنشانه تروریستی به اتوبوس حامل سپاه پاسداران انقلابی بیانیه‌ای صادر کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در پی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان، بیانیه‌ای را صادر کرده است:

بار دیگر دشمنان امنیت ایران اسلامی در یک عملیات تروریستی با به شهادت رساندن حافظان و پاسداران مرزهای میهن اسلامی‌مان، برگ‌ِ سیاه دیگری بر دفتر کفر و نفاق بدخواهان ایران سرافراز افزودند.

در این عملیات کوردلانه، دشمنان به زعم خود سعی در شکستن اقتدار و انسجام جمهوری اسلامی ایران را دارند، غافل از آنکه به جای هر جوان که از آغاز مسیر انقلاب اسلامی لباس مبارزه پوشید، هزاران جوان نشسته‌اند، که عاشقانه دل در گرو امنیت، آزادی، اقتدار و تمامیت این کشور دارند.

شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور با عرض تسلیت شهادت حافظان و پاسداران امنیت و مرزهای ایران اسلامی به بازماندگان شهدای این حادثه و ملت بزرگ ایران، از درگاه خداوند سبحان بهبود مجروحان و آسیب دیدگان را مسألت می‌کند و ضمن محکوم کردن شدید این اقدام ددمنشانه، از مسئولان می‌خواهد پاسخ دندان شکنی به این اقدام وحشیانه و وحدت شکن بدهند.

 

انتهای پیام/

نظر شما