شناسهٔ خبر: 31170924 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: طرفداری | لینک خبر

اومتیتی اصرار دارد تا در بازی مقابل وایادولید به میدان برود

بیگ سم امروز هم بدون مشکل با بارسا تمرین کرد.

صاحب‌خبر -

طرفداری - ساموئل اومتیتی، مدافع فرانسوی و ارزشمند بارسلونا می‌خواهد هر چه زودتر به میادین برگردد.

به گزارش موندو دپورتیوو، پس از قریب به سه ماه، اومتیتی پس از طی دو جلسه ریکاوری طاقت فرسا و طولانی مدت، دیروز به تمرینات گروهی بارسلونا بازگشت و به طور کامل در کنار هم تیمی‌هایش تمرین کرد. ظاهرا اومتیتی در هدفی که برای خودش تعیین کرده و می‌خواهد به بازی با لیون - تیم سابقش - در لیگ قهرمانان اروپا برسد، کاملا جدی است. 

منابع موثق می‌گویند اومتیتی اصرار دارد تا کادر فنی را متقاعد کند که حتی اگر شده برای دقایقی در بازی روز شنبه مقابل وایادولید در نیوکمپ به میدان برود تا ریتم بازی‌اش را پیدا کند. اومتیتی می‌داند اگر این اتفاق بیفتد، آنگاه حتی این شانس را خواهد داشت تا در ترکیب تیم برای بازی با لیون قرار بگیرد. در بدترین حالت او تا بازی برگشت دقایق بازی زیادی به دست خواهد آورد تا در بازی برگشت با لیون شانس خوبی برای حضور در ترکیب داشته باشد.

اومتیتی که مثل همیشه با چهره‌ای بشاش و خندان در تمرینات شرکت کرده بود، امروز هم بدون هیچ مشکلی تمرین کرد و به نظر می‌رسد این بار ریکاوری او جواب داده است. گرچه باز هم باید گفت مادامی که اومتیتی در یک بازی پرفشار به میدان نرود، مشخص نمی‌شود سطح مقاومت زانوی او تا چه اندازه ارتقا پیدا کرده است.

 

 

برچسب‌ها:

نظر شما