شناسهٔ خبر: 31170854 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

معاون منابع مالی و پشتیبانی وزارت ورزش اعلام کرد؛

۳۷ فدراسیون، ۱۰۰ درصد و بقیه ۹۰ درصد بودجه‌شان را دریافت کرده‌اند

معاون منابع مالی و پشتیبانی وزارت ورزش گفت: تا به امروز به ۳۷ فدراسیون تخصیص ۱۰۰ درصد و به بقیه ۹۰ درصد پرداختی داشتیم.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، ژاله فرامرزیان، معاون توسعه منابع مالی و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان گفت: بیش از ۹۰ درصد فدراسیون‌های ورزشی به سیستم اتوماسیون اداری مجهز شده‌اند و فقط دو فدراسیون در این خصوص باقی مانده‌اند که باید آنها هم تا پایان سال کار اتوماسیون اداری را انجام دهند چرا که در غیر این صورت سال آینده امکان پرداخت به آنها وجود ندارد.

وی افزود: در خصوص حسابداری تعهدی مالی برخط مشترک بررسی‌های لازم انجام شده و تا هفته آینده چند نرم افزار به فدراسیون‌ها معرفی می‌شود تا بتوانند قبل از پایان سال آن را نصب و راه اندازی کنند تا از شروع سال آینده سیستم واحد داشته باشیم و کمک به شفافیت و حسابرسی راحت‌تر صورت پذیرد.

فرامرزیان اضافه کرد: اخذ شناسه ملی برای هیأت‌های ورزشی کمک می‌کند که سال آینده کمک‌ها و پرداخت‌ها مستقیم و با شاخص مشخص به هیأت‌های ورزشی در استان‌ها انجام شود و به همان نسبت ارزیابی و نظارت داشته باشیم.

وی گفت: با توجه به شرایط خاص در کشور تا امروز ۷۷ درصد اعتبارات به ما تخصیص داده شده و ۶۷ درصد دریافتی داشتیم اما به ۳۷ فدراسیون ۱۰۰ درصد و به بقیه حدود ۹۰ درصد پرداختی داشتیم. برای سال آینده نیاز به مدیریت جدی منابع توسط فدراسیون‌های ورزشی داریم.

معاون منابع مالی و پشتیبانی وزارت ورزش در پایان خاطرنشان کرد: برای افزایش اماکن ورزشی به خصوص زمین‌های چمن مصنوعی در استان کرمانشاه آمادگی هرگونه همکاری را داریم و به خصوص در روستاهای استان کرمانشاه باید کارهای جدی‌تر انجام دهیم.

انتهای پیام

برچسب‌ها:

نظر شما