شناسهٔ خبر: 31170822 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

فوتبال جهان| اینتر ایکاردی را جریمه نمی‌کند

فوتبال جهان - یک رسانه ایتالیایی مدعی شده است که باشگاه اینتر مهاجم آرژانتینی خود را به خاطر سر باز زدن از همراهی این تیم در لیگ اروپا مجازات نخواهد کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مائورو ایکاردی که روز گذشته (چهارشنبه) باشگاه اینتر او را از کاپیتانی این تیم خلع و اعلام کرد که نراتزوری را در سفر به اتریش برای مصاف با راپید وین در مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا همراه نمی‌کند، امروز در کنار دیگر بازماندگان سفر اتریش در زمین تمرینی آپیانو جنتیله شرکت کرد.

به گزارش شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، اینتری‌ها روز گذشته به اتریش سفر کردند و گویا ایکاردی از سفر به آنجا خودداری کرده است و دلیل آن هم بی‌ربط به گرفته شدن بازوبند کاپیتانی از او نیست. با این حال او اولین بازیکنی بود که امروز در زمین تمرینی اینتر شرکت کرد تا در کنار دیگر بازیکنانی که به اتریش سفر نکرده‌اند تمرین کند.

 

 هنوز دلیل اصلی خودداری ایکاردی از رفتن به وین مشخص نیست اما انتظار می‌رود که این تصمیم برای او عواقبی در پی داشته باشد، هرچند که طبق اعلام شبکه اسکای اسپورت، این مهاجم آرژانتینی جریمه نخواهد شد چرا که باشگاه دلیل خودداری او از بازی در لیگ اروپا را درک می‌کند. این شبکه همچنین نوشته است که باشگاه تمایل دارد که روابطش با ایکاردی را ترمیم کند هرچند که از رویکرد همسر و مدیربرنامه‌های او در پروسه مذاکرات برای تمدید قرارداد راضی نیست.

انتهای پیام/

نظر شما