شناسهٔ خبر: 31170810 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: آنا | لینک خبر

مدیرکل امور مجلس سازمان میراث:

قانون جامع گردشگری تدوین می‌شود

مدیرکل امور مجلس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: قانون جامع گردشگری تدوین می‌شود.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، جواد واحدی با حضور در غرفه خراسان رضوی در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری با بیان اینکه قانون جامع گردشگری تدوین می‌شود، گفت: با تعامل و همکاری خوبی که با مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی صورت گرفته قوانین، لوایح و طرح‌های متعدد بررسی شده است.»

وی با اشاره به ضرورت قوانین جامع گردشگری ادامه داد: این قوانین به صورت مدون به دستگاه‌ها ابلاغ می‌شود تا دستگاه‌ها بتوانند در حوزه گردشگری با تعاملی که ایجاد می‌شود رویکرد مناسبی در سرمایه‌گذاری داشته باشیم.

مدیرکل امور مجلس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: در برخی زیرساخت‌های گردشگری دچار مشکل هستیم که برای رفع این مشکلات نمایندگان مجلس و دولت تعاملی را ایجاد کرده‌اند.

واحدی افزود: امیدواریم در بحث بودجه تعامل دولت و مجلس را بیشتر کنیم و بتوانیم در توسعه و تکمیل زیرساخت‌های گردشگری مؤثر باشیم.

وی با بیان این‌که در زمینه ترانسفر گردشگران به خوبی عمل می‌شود، اظهار کرد: در استانها با توجه به تبیین سیاست‌هایی که از سوی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور صورت می‌گیرد تعامل خوبی وجود دارد که امیدواریم در راستای تسهیل‌سازی فضای گردشگری و فضای کار در این حوزه گام‌های اساسی برداریم.

مدیرکل امور مجلس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: با نمایندگان مجلس  به خصوص در حوزه گردشگری روستایی و بوم‌گردی و حوزه‌هایی که می‌توانیم ارزان‌قیمت کار ایحاد کنیم، جلسات متعدد داشتیم.

انتهای پیام/4076/

نظر شما