شناسهٔ خبر: 31170671 - سرویس اقتصادی
نسخه قابل چاپ منبع: فردا | لینک خبر

وزیر راه و شهرسازی:

مسکن اقشار کم درآمد در اولویت وزارت راه و شهرسازی است

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه بحث مسکن به خصوص برای قشر کم درآمد جزو اولویت‌های این وزارتخانه است گفت: هدف ما این است که بخش تولید مسکن را در کشور فعال کنیم و از این طریق اقشار کم درآمد زودتر از مسکن بهره‌مند شوند.

صاحب‌خبر -

خبرگزاری فارس: محمد اسلامی ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله سبحانی با اشاره به راهپیمایی روز ۲۲ بهمن اظهار کرد: مردم در این روز سنگ تمام گذاشتند و نشان دادند که پای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایستادند.

وی ادامه داد: اهتمام دولت در دهه پنجم انقلاب اسلامی این است که به صورت جهادی برای رفع مشکلات مردم تلاش کند، رئیس جمهور وزارتخانه‌ها را موظف کرده است که نیاز‌های ملموس مردم را در اولویت کار‌های خود قرار بدهند.

وزیر راه و شهرسازی افزود: بحث مسکن به خصوص برای قشر کم درآمد جزو اولویت‌های این وزارتخانه است، هدف ما این است که بخش تولید مسکن را در کشور فعال کنیم و از این طریق اقشار کم درآمد زودتر از مسکن بهره‌مند شوند.

اسلامی توسعه خطوط ریلی را اولویت وزارت راه و شهرسازی دانست و تصریح کرد: به رغم کار‌های بزرگی که پس از انقلاب در راه‌ها صورت گرفت، هنوز نیازمند اصلاح ساختار راه‌ها هستیم و باید به دنبال فرهنگ سازی در زمینه رانندگی در کشور باشیم.

وی خاطرنشان کرد: برای تکمیل هر چه زودتر تقاطع پردیسان با رفع معارضین تلاش خواهیم کرد، نباید احداث فاز‌های بعدی این تقاطع همچون فاز نخست تقاطع مدت زیادی طول بکشد.

نظر شما