شناسهٔ خبر: 31170670 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

در بیانیه دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی آمده است:

هزاران جوان عاشقانه دل در گرو امنیت، آزادی، اقتدار و تمامیت کشور دارند

در پی حمله ددمنشانه تروریستی به اتوبوس حامل سپاه پاسداران انقلابی، دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی بیانیه ای صادر کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس، در پی حمله ددمنشانه تروریستی به اتوبوس حامل سپاه پاسداران انقلابی، دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی بیانیه ای صادر کرد که در ادامه می آید؛

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر دشمنان امنیت ایران اسلامی در یک عملیات تروریستی با به شهادت رساندن حافظین و پاسداران مرزهای میهن اسلامی مان، برگ‌سیاه دیگری بر دفتر کفر و نفاق بدخواهان ایران سرافراز افزودند.
در این عملیات کوردلانه، دشمنان به زعم خود سعی در شکستن اقتدار و انسجام جمهوری اسلامی ایران را دارند، غافل از آنکه به جای هر جوان که از آغاز مسیر انقلاب اسلامی لباس مبارزه پوشید، هزاران جوان نشسته‌اند، که عاشقانه دل در گرو امنیت، آزادی، اقتدار و تمامیت این کشور دارند.

شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور با عرض تسلیت شهادت حافظان و پاسداران امنیت و مرزهای ایران اسلامی به بازماندگان شهدای این حادثه و ملت بزرگ ایران، از درگاه خداوند سبحان بهبود مجروحان و آسیب دیدگان را مسألت می نماید و ضمن محکوم کردن شدید این اقدام ددمنشانه، از مسئولان می خواهد پاسخ دندان شکنی به این اقدام وحشیانه و وحدت شکن بدهند.
انتهای پیام/

نظر شما