شناسهٔ خبر: 31170451 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: افکارنیوز | لینک خبر

استکبار جهانی با حمله تروریستی قصد انتقام از مقاومت و استقامت ملت بزرگ ایران را دارد

فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در بیانیه ای تاکید کرد: استکبار جهانی که در معادلات خود در مبازره با ملت ایران دچار شکست شده است با حمله مذبوحانه قصد انتقام از مقاومت واستقامت ملت بزرگ ایران را دارد، غافل از آنکه قدم‌های این مردم استوارتر خواهد شد و با انسجام و وحدت توطئه‌های دشمنان را نابود خواهند کرد.

صاحب‌خبر -
به گزارش افکارنیوز،

 فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای حمله تروریستی به اتوبوس حافظان امنیت مرزهای کشور در زاهدان را محکوم و به بازماندگان این شهیدان تسلیت گفت. متن پیام به شرح ذیل است: 

اگر آه تو از جنس نیاز است
درباغ شهادت باز،باز است.

یک بار دیگر دشمنان قسم خورده ملت بزرگ ایران، تماشای اقتدار وعزت وهمدلی مردم مومن ایران را طاقت نیاوردند و دست استکبار از آستین تروریست های تکفیری بیرون آمد ،جمعی از سربازان ورزمندگان غیور را به شهادت رساندند.

استکبار جهانی که در معادلات خود در مبازره با ملت ایران دچار شکست شده است با این حمله مذبوحانه قصد انتقام از مقاومت واستقامت ملت بزرگ ایران را دارد، غافل از آنکه بفضل الهی قدمهای این مردم استوارتر خواهد شد وبا انسجام و همدلی و وحدت توطئه های دشمنان را نابود خواهند کرد.

ضمن محکوم کردن خشونت و تروریست در جهان، شهادت جمعی از مدافعان غیور وطن در حمله تروریستی به اتوبوس این عزیزان را در در مسیر خاش به زاهدان را که در حال بازگشت از ماموریت حفاظت از مرزهای میهن عزیزمان بودند را به محضر حضرت ولیعصر(عج)؛رهبر معظم انقلاب وخانواده ها و همرزمان وملت بزرگ ایران به ویژه هم‌وطنانمان در سیستان وبلوچستان واصفهان تسلیت می گوییم وضمن آرزوی بهبود عاجل برای مجروحان حادثه، از خداوند سبحان برای شهدای حادثه علو درجات و برای ملت بزرگ ایران سربلندی وعزت واقتدار را مسئلت می نماییم.

فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس

 

نظر شما