شناسهٔ خبر: 31137625 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: صراط‌نیوز | لینک خبر

رئیس صداوسیما به شبکه‌های تلویزیونی که از هتاکان به مسئولان نظام دعوت می کند تذکر دهد

سخنگوی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از گفتگوی یک برنامه تلویزیونی با حسن عباسی که پیش از این رئیس جمهور، رئیس مجلس، وزیر امور خارجه و نایب رئیس مجلس را علیرغم تذکر مقام معظم رهبری در باب حفظ وحدت مورد هتاکی قرار داده بود، گفت: رئیس رسانه ملی باید به این شبکه‌های تلویزیونی تذکر دهد.

صاحب‌خبر -
صراط:

بهروز نعمتی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از اقدام یک برنامه تلویزیونی در شبکه افق مبنی بر گفتگو با حسن عباسی که پیش از این اقدام به هتاکی نسبت به رئیس و نایب رئیس مجلس و رئیس جمهور و وزیر امور خارجه کرده بود، گفت: ظاهرا این فرد دارای مسئولیتی در نظام است و این نخستین بار نیست که نسبت به مسئولان نظام هتاکی می کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه علی الظاهر حسن عباسی تا کنون چند بار محکوم شده اما اتفاقی نیفتاده است و همین باعث جری تر شدن وی شده است؛ عنوان کرد:  دادستان کل به عنوان مدعی العموم باید با وی برخورد کند.

وی ادامه داد: از سوی دیگر شبکه افق شبکه ای است که به راحتی از افرادی که مخالف دولت و مجلس باشد دعوت می کند و نظرات آنها را جویا می شود و بارها اتفاق افتاده که  آنها خود را مجتهدتر از سایرین می دانند و اقداماتی می کنند که حفظ منافع ملی در آن مراعات نمی شود.

سخنگوی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه در این ایام که مقام معظم رهبری به صراحت به حفظ وحدت و پرهیز از رفتارهای تفرقه افکنانه تاکید کرده اند؛ شایسته است شخص آقای علی عسگری خطای مدیران صداوسیما را به آنها تذکردهد و باید در این زمینه نظارت بیشتری توسط ایشان صورت گیرد و به شبکه خاطی تذکر داده شود. همچنین در جلساتی که در شورای عالی سیاستگذاری اطلاع رسانی برگزار می شود حتما به معاون صداوسیما تذکر داده  شود.

نظر شما