شناسهٔ خبر: 31136288 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: ایکنا | لینک خبر

قدردانی از حضور حداکثری مردم در راهپیمایی 22 بهمن

گروه سیاسی ــ آیت‌الله حسینی شاهرودی، نماینده ولی فقیه در استان کردستان و استاندار کردستان از حضور حداکثری مردم استان در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه و جشن چهل‌سالگی انقلاب تشکر کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایکنا از کردستان، آیت‌اللە حسینی‌شاهرودی، نمایندە ولی فقیە در استان کردستان و نماینده مردم شریف استان در مجلس خبرگان رهبری و مهندس بهمن مرادنیا، استاندار کردستان بە مناسبت حضور پرشور وانقلابی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن پیام تقدیر و تشکری را صادر کردند که به شرح ذیل است:
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
مردم مومن وانقلابی استان کردستان؛ حضور عزتمندانه وغرورآفرین شما در راهپیمایی ۲۲ بهمن، در جای جای استان کردستان یک بار دیگر ولایت مداری، بصیرت، وقت شناسی وپایبندی تان بە آرمانهای والای انقلاب اسلامی را بە نمایش گذاشت.
حضوری آنچنان معنادار که بی گمان دشمنان این آب و خاک و مردم، را ناامید و وادار به عقب نشینی و بازنگری دوباره از فهم ودرک خود خواهد کرد.
آفرین بر شما ای مردم آگاه که همچون سالیان گذشته وبا درک موقعیت حساس کشور به دعوت مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای مدظله العالی لبیک گفتید و علیرغم همه تنگناهایی که به واسطه خباثت های آمریکای جنایتکار در اعمال تحریم های اقتصادی بر ما تحمیل شده است، همچنان پا در رکاب رهبری و دل در گرو سربلندی ایران و اسلام دارید.
جا دارد به پاس حضور شکوهمندتان در یوم الله ۲۲ بهمن مراتب سپاس و قدردانی خود را نثار بزرگواری و وفاداری شما نماییم.
اطمینان داریم با عنایات حضرت حق و کارو تلاش بی وقفه خدمتگزاران، روز به روز از بار مشکلات شما مردم عزیز کاسته خواهد شد و آینده ای پر از پیشرفت واعتلا برای کردستان همیشه سربلند در همه ابعاد رقم خواهد خورد.
سید محمد حسینی شاهرودی
نماینده ولی فقیه در استان کردستان و نماینده مردم شریف استان در مجلس خبرگان رهبری
بهمن مرادنیا
استاندار کردستان

انتهای پیام

نظر شما