شناسهٔ خبر: 31126918 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: حوزه | لینک خبر

شایعه فوت آیت الله موسوی جزایری کذب محض است/ مردم به شایعه‌ها توجه نکنند

حوزه/ مسئول فضای مجازی دفتر نماینده ولی فقیه در خوزستان، با اعلام خبر سلامتی کامل آیت الله موسوی جزایری، گفت: آیت الله جزایری هم اکنون در سفر تبلیغی-ارشادی در انگلستان به سر می برد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در اهواز، در چند روز اخیر شایعه‌ای مبنی بر فوت آیت الله موسوی جزایری، نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه اهواز، در فضای مجازی منتشر شد که این خبر، نگرانی‌هایی را برای مؤمنین و متدینین جامعه ایجاد کرد.

این خبر آنجا بیشتر شدت گرفت که مردم شاهد حضور امام جمعه اهواز در راهپیمایی ۲۲ بهمن نبودند! حال آنکه در سفری تبلیغی-ارشادی، به منچستر انگلستان رفته بود.

 برای جویان شدن از کم و کیف این سفر، به سراغ حجت‌الاسلام کمیل عساکره، مسئول فضای مجازی بیت نماینده ولی‌فقیه در خوزستان رفتیم که ضمن اعلام خبر سلامتی کامل آیت الله موسوی جزایری، گفت: متأسفانه در یکی دو هفته اخیر، شاهد اخبار و شایعه‌هایی بودیم که مغرضانه و عامدانه از سوی برخی رسانه‌های خارجی و البته داخلی در فضای مجازی مبنی بر فوت امام جمعه اهواز، منتشر شد.

وی با بیان اینکه، آیت الله موسوی جزایری هم اکنون در سفری تبلیغی-ارشادی در انگلستان است، گفت: آیت الله جزایری با دعوت جمعی از ایرانیان مقیم انگلیس برای سخنرانی و شرکت در مراسم ایام فاطمیه و البته تبیین عملکرد چهل‌ساله نظام به منچستر سفر کرده‌اند.

حجت‌الاسلام عساکره در پایان تأکید کرد: از مردم تقاضا داریم که به شایعه‌ها و اخبار کذب و بی‌اساس هیچ‌گونه توجهی نداشته باشند.

لازم به ذکر است، مرجع رسمی اخبار و اطلاعیه‌های آیت الله موسوی جزایری، پایگاه اطلاع‌رسانی ایشان به نشانی www.jazayeri.ir می‌باشد.

 

انتهای پیام./

نظر شما