شناسهٔ خبر: 31113329 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: روزنامه دنیای‌اقتصاد | لینک خبر

واکنش باشگاه فولاد به بیانیه پرسپولیس

ایرنا : باشگاه فولاد خوزستان نسبت به بیانیه باشگاه پرسپولیس واکنش نشان داد و شرایط برای ۲ باشگاه را در روز بازی یکسان دانست.

صاحب‌خبر -

باشگاه پرسپولیس تهران با صدور بیانیه ای سعی دارد پیروزی ارزشمند فولاد خوزستان را به حاشیه ببرد حال آنکه شرایط این دیدار با تمامی نقاط ضعف و قوت برای ۲ باشگاه فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران برابر بود و نمی توان تنها از یک جهت به مسائل توجه کرد اما با این حال برای اطلاع بیشتر هواداران و مردم فوتبال دوست ایران چند نکته از سوی این باشگاه عنوان می شود.

در شروع این دیدار به دلیل قطع منطقه ای برق، شرایط به گونه ای رقم خورد که مسئولان برگزاری مسابقه، به ناچار با تاخیر ۱۵ دقیقه ‌ای این دیدار را برگزار کردند و این در حالی است که بازیکنان تیم فولاد خوزستان نیز در بدو ورود به ورزشگاه دچار مشکل شدند اما با این وجود روند آماده سازی قبل از آغاز این دیدار را انجام دادند.

باشگاه فولاد خوزستان با توجه به اهمیت این دیدار و در راستای برگزاری در بهترین شرایط مکاتبات لازم را جهت تعویق این بازی به زمان دیگری به سازمان لیگ ارائه داده بود و نهایت تلاش خود را در راستای رفع مشکلات سیستم روشنایی و برق ورزشگاه به کار گرفت که در نهایت با توجه به محدودیت های باشگاه پرسپولیس و نظر تربیت بدنی استان خوزستان این مسابقه ساعت ۱۵ روز یکشنبه و با تغییر ۲ ساعته در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد.

درخصوص شرایط عنوان شده در بیانیه پرسپولیس مبنی ایجاد فضا بر علیه این تیم به عرض می رساند که باشگاه فولاد خوزستان خود یکی از قربانیان اصلی مسائل غیر فوتبالی در فصل های اخیر و همچنین نیم فصل نخست بوده و در گزارش ارائه شده در برنامه ۹۰ درخصوص اشتباهات داوری نیم فصل نخست لیگ برتر رتبه های اول را به خود اختصاص داده بود!

درخصوص این بازی نیز همانگونه که در برنامه شب های فوتبالی (مورخ ۲۱ بهمن) به آن اشاره شد، طبق نظر کارشناسان داوری گل اول فولاد که مردود اعلام شده بود، صحیح بود و پنالتی هم به درستی اعلام شد و این نشان دهنده آن است که فولاد در این بازی نیز متضرر شده است.

با این وجود فولاد به عنوان یکی از معدود باشگاه های سازنده فوتبال کشورمان، همواره اصول حرفه ای و اخلاقی را سرلوحه کار خود قرار داده و در این دیدار نیز به همین شکل رفتار کرد و خوشبختانه موفق شد با ارائه یک بازی بهتر نسبت به حریف خود به برتری برسد.

برنامه های کانون هواداران باشگاه فولاد خوزستان در این دیدار در راستای نزدیکی بیشتر هواداران این باشگاه با هواداران پرسپولیس بود.

باشگاه فولاد خوزستان با توجه به در پیش بودن ۲۲ بهمن ماه، برنامه های متنوع فرهنگی با مشارکت هواداران برنامه ریزی کرده بود و خوشبختانه در طول ٩٠ دقیقه شاهد هیچگونه حاشیه ای از جانب هواداران فهیم فولاد خوزستان نبودیم. از سویی این دیدار به نوعی آشتی دوباره هواداران با سکوهای ورزشگاه غدیر بود و جا دارد با عدم پرداختن به مسائل حاشیه ای تاثیرات مثبت این دیدار بر جامعه و شادی تزریق شده به صدها هزار هوادار فولاد خوزستان را مورد توجه قرار داد.

گفتنی است دیدار تیم های فولاد و پرسپولیس با نتیجه ۲ بر یک به سود تیم فولاد به پایان رسید.

 

نظر شما