شناسهٔ خبر: 31111647 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

اصفهان| نشست هماهنگی دیدار پلی‌آف آسیا برگزار شد؛ ذوب‌آهن سبز می‌پوشد، الکویت سفید

نشست هماهنگی پیش از دیدار تیم‌های ذوب‌آهن ایران و الکویت کویت در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، تیم‌های ذوب‌آهن ایران و الکویت کویت در چارچوب مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19 فردا سه‌شنبه 23 بهمن ماه و با قضاوت داوران ژاپنی در ورزشگاه فولاشهر به مصاف یکدیگر می‌روند.

نشست هماهنگی پیش از این دیدار از ساعت 14 امروز و با حضور ناظر AFC، ناظر داوری، نمایندگان تیم‌ها و نمایندگان یگان ویژه، بیمارستان، اسکورت و غیره در هتل کوثر اصفهان برگزار شد.

در این نشست مقرر شد ذوب‌آهن با لباس سبز راه راه و تیم الکویت با لباس یک‌دست سفید به میدان بروند.

نشست خبری سرمربیان و بازیکنان 2 تیم نیز از ساعت 15:30 امروز در هتل کوثر اصفهان برگزار می‌شود.

ذوب‌آهن آخرین تمرین خود پیش از این دیدار را از ساعت 17:30 امروز در ورزشگاه فولادشهر انجام می‌دهد و بازیکنان الکویت نیز از ساعت 19 در همین ورزشگاه به تمرین خواهد پرداخت.

باشگاه ذوب‌آهن تماشای دیدار این تیم برابر الکویت کویت را برای تماشاگران خود رایگان اعلام کرده است. محمدرضا خلعتبری که دچار پارگی رباط صلیبی شده، بزرگ‌ترین غایب ذوبی‌ها در این دیدار است.

ذوب‌آهن در صورت برتری برابر الکویت کویت باید 30 بهمن‌ماه به مصاف الغرافه قطر برود و در صورتی که بتواند این تیم را شکست دهد، با صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2019 در گروه A این رقابت‌ها با تیم‌های الزورای عراق، الوصل امارات و یکی دیگر از برندگان پلی‌آف هم‌گروه می‌شود.

ذوب‌آهن پیش از این در 6 دوره لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته که نایب‌قهرمانی آسیا در سال 2010 بهترین نتیجه سبزپوشان در این مسابقات است.

انتهای پیام/ ز

نظر شما