شناسهٔ خبر: 31110530 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: نیروی انتظامی | لینک خبر

امروز مردم کار را تمام کردند

گروه استان ها-قم-عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: امروز مردم کار را تمام کردند، آمدند و آن وظیفه ای را که داشتند، به نحو احسن انجام دادند.

صاحب‌خبر -
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،دکتر "احمد امیر آبادی فراهانی" در حاشیه حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن قم ، اظهار داشت: امروز مردم با تمام قدرت و توانشان با سرزندگی و نشاط به اولین روز دهه پنجم انقلاب ورود می کنند و جشن می گیرند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروز مردم کار را تمام کردند، آمدند و آن وظیفه ای را که داشتند، به نحو احسن انجام دادند، از فردا مسئولیت ما مسئولان به خصوص دولتمردان شروع می شود، آنان بایستی با برنامه ریزی تلاش کرده تا مشکلات مردم را حل کنند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان این که حضور مردم واقعاً مثال زدنی است، افزود: من سالیان سال است در راهپیمایی حضور دارم، واقعاً امسال مردم با تمام توان آمدند، علی رغم این که هوا هم بارانی بود اما آمدند اعلام کنند که ما انقلاب خودمان را دوست داریم.

امیرآبادی گفت: انقلاب به مسیر خود ادامه می دهد، انقلابی که آرمان هایش ظلم ستیزی و عدالت خواهی بوده است .

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : قطعاً دشمنان ملت از این حضور نسبت به برنامه هایی که دارند باید بیشتر فکر کنند و بدانند که ملت پشتیبان انقلاب هستند و اگر می خواهند در منطقه حرف برای گفتن داشته باشند، باید به این ملت احترام بگذارند و عزت آنان را حفظ کنند، مردم تا آخر پای انقلاب و نظام ایستاده و می ایستند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد

نظر شما