شناسهٔ خبر: 31110120 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

بهمن تماشایی ۹۷| استقلال و خودکفایی، آرمان انقلاب اسلامی ملت ایران بود

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در کرمانشاه گفت: استقلال و خودکفایی، آرمان انقلاب اسلامی ملت ایران بود.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، حجت‌الاسلام محمد قمی در مراسم راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن در کرمانشاه اظهار داشت: در 40 سال گذشته توفیقات و ناکامیها و به صورت مقطعی شکستهایی نیز وجود داشت اما باید دلیل این پیروزیها و شکستها تحلیل شود.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی عنوان کرد: هرگاه به اسلام و مکتب امام راحل(ره) پناه بردیم، مردم در تصمیم‌گیریها دخیل بودند، جوانان جدی گرفته شدند و نگاه ما به درون و ظرفیتهای داخلی بود به پیروزی دست یافتیم.

وی با بیان اینکه هرگاه توجه ما به بیرون بوده چوب این نگاه را خورده‌ایم افزود: مردم توقع دارند مسئولان نیز انقلابی رفتار و عمل کنند و ساده‌زیستی و شجاعت را پیشه خود قرار دهند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به به اینکه رجز‌خوانی بیگانگان همچون ترامپ غیرت ملت ایران را به جوش می‌آورد، گفت: از زمان ورود و حضور ترامپ حس ضداستکباری ملت ایران نیز بیش از پیش زنده شده است.

وی با اشاره به اینکه قیام ملت ایران در تاریخ ثبت می‌شود عنوان کرد: امام(ره) به جوانان توصیه می‌کردند که قیام آنها برای خدا باید باشد و اهداف این قیام خدایی بعد از 40 سال همچنان سرزنده باقی مانده است.

قمی با بیان اینکه روزی که اقشار مختلف مردم قیام کردند نقطه عطفی در تاریخ ایران شد گفت: هرچند اکنون فشار بر مردم زیاد است اما همه پای مکتب پیامبر اکرم(ص) و راه امام راحل(ره) ایستاده‌اند.

 
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: ملت ایران با وجود تمام سختی‌ها و دشمنیها از جمله تحریم دارویی و محروم شدن از حداقل حقوقها پای انقلاب ایستاده‌ است.

قمی با اشاره به استقبال بی‌نظیر مردم استان کرمانشاه از مقام معظم رهبری در سال 90 گفت: استان کرمانشاه 15 شهید مدافع حرم دارد و شهیدان بسیاری را در هشت سال دفاع مقدس تقدیم انقلاب کرده است.

وی با بیان اینکه جوانان ایرانی در آن طرف مرزها نیز به دفاع از کشور می‌پردازند افزود: اکنون بصیرت جوانان به حدی رسیده است که بیرون از مرز دفاع می‌کنند که به مرزهای کرمانشاه تعدی نشود.

قمی با بیان اینکه ملت ایران در حال مبارزه و سرافراز هستند بیان کرد: ملت ایران توانایی حل مسائلی درونی را دارد و تا نزدیکی قله پیش رفته است؛ هرچند تا رسیدن به قله راهی نیست اما سختی بسیار دارد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه به طور قطع ایران در آینده به ابرقدرت تبدیل خواهد شد عنوان کرد: همه باید با وحدت کلمه مسیر عزت و استقلال را برای رسیدن به قله طی کنیم و به آرمانها و قله‌های بلندی که هدف انقلاب است دست یابیم.

انتهای پیام / ت

نظر شما