شناسهٔ خبر: 31109406 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: راه دانا | لینک خبر

گزارش دانا از برگزاری جشن بعثت انقلاب در سراسر کشور؛

شعار «مرگ بر آمریکا» در سراسر کشور طنین‌انداز شد/ میلیون‌ها ایرانی ورود انقلاب اسلامی به دهه پنجم را جشن گرفتند

راهپیمایی باشکوه ملت ایران در چهلمین سالگرد پیروزی باشکوه انقلاب اسلامی از صبح امروز در تهران و تمامی شهرهای ایران اسلامی برگزار شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ راهپیمایی باشکوه ملت ایران در چهلمین سالگرد پیروزی باشکوه انقلاب اسلامی از صبح امروز در تهران و تمامی شهرهای ایران اسلامی برگزار شد.

 

استان سیستان و بلوچستان

 

امروز همزمان با سراسر کشور شهروندان شیعه و سنی پایتخت وحدت کشور در 56 نقطه از استان؛ در راهپیمایی با شکوه یوم الله 22 بهمن حضور و تجلی دیگری از همدلی و وحدت را به نمایش گذاشتند.
 
در زاهدان، جمعیت حاضر در راهپیمایی 22 بهمن ساعاتی قبل از آغاز مراسم در میدان آزادی و مسیرهای منتهی به آن حاضر شده تا با حضور پرشور و گسترده در جشن چهلمین بهار انقلاب اسلامی شرکت کنند.
 
راهپیمایان، تصاویر زیادی از حضرت امام(ره) و رهبری معظم انقلاب در دست داشتند و شعارهای غالب آنها هم «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسراییل» بود.

 

استان بوشهر

راهپیمایی 22 بهمن هم اکنون در بوشهر با ندای الله اکبر در زیر بارش باران با حضور مردم ولایتمدار، محمد باقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، نماینده مقام معظم رهبری در استان بوشهر، استاندار، فرماندهان نظامی و انتظامی استان و جمعی از مدیران برگزار شد.

 

 

استان کرمان

صبح امروز همزمان با سراسر کشور  راهپیمایی عظیم و با شکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در نقاط مختلف استان کرمان با حضور مردم و مسئولین آغاز شد.

مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه پهناورترین استان کشور  با سر دادن شعارهای «الله اکبر»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «ای رهبر آزاده، آماده‌ایم، آماده»انزجار خود را نسبت به استکبار جهانی آمریکای جنایتکار و هم پیمانانش در نقاط مختلف جهان ابراز کردند و بار دیگر گوش به فرمان رهبر فرزانه خود حضرت آیت الله خامنه ای در  این راهپیمایی عظیم  حضور به هم رساندند.

 

استان مرکزی

سرود ۱۳۵۷ نفری دانش آموزان اراکی صبح امروز  هم‌زمان با ۲۲ بهمن و جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در میدان شهدای اراک اجرا شد.

 

 

استان کهگیلویه و بویر احمد

غیورمردان و شیرزنان کهگیلویه و بویراحمدی در جشن تولد چهل سالگی انقلاب با حضور باشکوه خود دشمنان انقلاب را مایوس کردند. راهپیمایی مردم این دیار در زیر بارش رحمت الهی، 22 بهمن را تماشایی تر کرد.

 

استان کردستان

امروز دوشنبه 22 بهمن است و مردم کردستان همگام و همصدا با ملت بزرگ ایران امروز هم حماسه ای دیگر خلق کردند، مردمی که بارها نشان دادند که حامی و پشتیبان ولایت فقیه و انقلاب هستند .

زن و مرد و کوچک و بزرگ در نمایش انسجام و شکوه ملی ایران اسلامی حضور داشتند و  امروز همه آمدند تا به جهانیان بگویند هستیم و خواهیم بود.

راهپیمایی 22 بهمن امروز در کردستان در حالی برگزار شد که سرمای هوا از شور و اشتیاق مردم برای شرکت در این حضور باشکوه نکاسته بود.

 

 

 

 

استان قزوین

در طلیعه فجر چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی از ساعت 10 صبح امروز راهپیمایی باشکوه مردم استان قزوین همزمان با سایر نقاط کشور برگزار شد. 

مردم ولایت‌مدار و انقلابی شهر قزوین همچون سال‌های گذشته با حضور گسترده و باشکوه خود در جشن ملی پیروزی انقلاب، وفاداری خود را نسبت به انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب اعلام کرده و با آرمان‌های امام راحل و شهدا تجدید بیعت کردند. 

 

 

استان مازندران

مردم مازندران با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن ماه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند. لامی را جشن گرفتند.

 

استان سمنان

جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، همزمان با سراسر کشور، در استان سمنان با تجمع پرشور و باشکوه مردم همیشه در صحنه و انقلابی برگزار شد و و بارش باران مانع حضور حماسی مردم در این مراسم نشد.

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

 

استان ایلام

مردم ایلام امروز همزمان با سراسر کشور و در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه، نمایش شکوه و صلابت و جشن 40 سالگی انقلاب را جشن گرفتند.

استان همدان

ار دیگر مردم دارالمومنین استان همدان در روز 22بهمن 97 و در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی همراه با بارش رحمت الهی آمدند تا مشت محکمی بر دهان استکبار بزنند.

 

 

استان هرمزگان

مردم استان هرمزگان با حضور پرشور در راهپیمایی تماشایی 22بهمن حماسه ای دیگر از جنس انقلاب اسلامی ختم کردند تا به جهانیان نشان دهند پای آرمان ها و ارزش های انقلاب خود ایستانده اند.

 
 
استان یزد
 
مردم دارالعباده یزد امروز همانند مردم دیگر نقاط کشور پرشکوه‌ترین حضور خود را در جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی به نمایش گذاشتند.

امروز روز میعاد مردم برای نشان دادن اقتدار دوباره انقلاب اسلامی بود و یزدی‌ها که همیشه تا پای جان برای انقلاب تلاش کرده‌اند از ساعات ابتدایی صبح در هوایی بارانی در محل شروع راهپیمایی حاضر شدهند و در حالی که هنوز یک ساعت تا آغاز رسمی راهپیمایی باقیمانده بود تعدادی از مردم دارالعباده در مسیر راهپیمایی 22 بهمن حضور یافتند.

 

استان آذربایجان غربی
 
راهپیمایی دشمن شکن 22 بهمن با حضور گسترده مردم ارومیه برگزار شد.
 
1699396
 
1699437
 
استان اردبیل 
 
امروز در روز "قرار ملی ایرانیان" هوا در اردبیل کمی سردتر از روز گذشته است و  دانه های برف نرم نرمک به روی زمین می نشیند؛ ساعت  8:00 صبح است در خیابان امام خمینی(ره)اردبیل عده ای مشغول بر پایی ایستگاه شادی و نقاشی و سلامت و نصب چند آدمک در اطراف این ایستگاه هستند؛ محدوده ترافیکی اعمال می شود و در خیابان های منتهی به مسیر راهپیمایی با بستن نوارهای زردرنگ راه را برای ورود خودورها بسته اند.

میدان شریعتی با پرچم های خوش رنگ تزیین شده و ریسه های تزئینی در صبح یک روز زمستانی اردبیل خوش رنگ تر به نظر می رسد.

 
استان آذربایجان شرقی
 
مردم تبریز امروز همگام با مردم سایر شهرهای آذربایجان‌شرقی با حضوری کم‌نظیر در راهپیمایی 22 بهمن ضمن گرفتن جشن چهل سالگی انقلاب و تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب و امام خمینی(ره) سازش و زیر بار حرف دشمن رفتن را مایه ذلت دانستند.

از ساعت 9:30 دقیقه صبح مردم تبریز، جوانان، اقشار مختلف مردم اندک اندک با گردهمایی در میدان نماز تبریز بار دیگر حضور تماشایی را در چله انقلاب به ثبت رساندند. حضور پرشور کودکان و جوانان که مصداق بارز رویش‌های انقلاب هستند نیز از چشم عکاسان دور نماند و بهمن تماشایی امسال با حضور خیل عظیم مردم تبریز به ثبت رسید.

 
استان چهارمحال و بختیاری
 
جشن تولد چهل سالگی انقلاب اسلامی و راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن ماه ۹۷ امروز در استان چهارمحال و بختیاری همزمان با سایر نقاط کشور با حضور گسترده مردم انقلابی همیشه در صحنه و مسئولین با شکوه هرچه تمام تر برگزار شد.
 
 
 
استان گلستان
 
مردم ولایتمدار استان گلستان٬ نگارستان ایران هم نوا با مردم جای جای ایران اسلامی بار دیگر با حضور حماسی خود در راهپیمایی 22 بهمن، بهمن تماشایی را در چله انقلاب اسلامی در تاریخ جهان ثبت کردند.
 
22bahman 1
 
22bahman 1
 
استان کرمانشاه 
 
مردم مومن و انقلابی استان کرمانشاه در چله انقلاب همچون سال‌های گذشته با حضوری پرشور در راه‌پیمایی 22 بهمن اتحاد، انسجام و یکپارچگی خود را به رخ جهانیان کشاندند.

آنها آمدند تا بگویند ما آمدیم تا ایستادگی‌مان را به رخ دشمنانی بکشیم که چهل سال است می‌خواهند ما را از پای درآورند؛ آمدند که بگویند امید به آینده داریم با افتخار به گذشته.

زن و مرد و پیر و جوان همه آمده‌اند تا بگویند هیچ چیز و هیچکس نمی‌تواند مانعی حتی کوچک بر سر راهی باشد که برایشان افتخار و عزت و سربلندی را به ارمغان آورد.

 

1

3

 

استان خراسان شمالی
 
راهپیمایان خراسان شمالی همزمان در 82 میعادگاه در صفوف متحد و یکپارچه با سردادن شعارهایی همچون الله‌اکبر، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، این همه لشکر آمده به عشق ‏رهبر آمده‌، بیعت مجدد خود را با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی میثاق دوباره خود را با مقام معظم ‏رهبری اعلام کردند‎.
 
22 بهمن 97_ خراسان شمالی، عصراترک، راهپیمایی 22 بهمن 97
 
22 بهمن 97_ خراسان شمالی، عصراترک، راهپیمایی 22 بهمن 97
 
استان خراسان رضوی
 
مردم خراسان رضوی امروز بار دیگر با حضور پر شور در راهپیمایی 22 بهمن انزجار خود را نسبت به زیاده‌خواهی‌های استکبار جهانی اعلام کردند و نشان دادند همچنان پشتیبان رهبر و انقلاب خود هستند.

میدان ۱۵ خرداد وعده‌گاه مردم مشهد برای جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب بود، آمدند تا با تجدید پیمان با رهبر انقلاب، شعار آزادگی و "نه شرقی، نه غربی" سر دهند.

اگرچه دشمنان اسلام و انقلاب چشم دیدن چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را نداشتند، ولی مردم مشهد با مشتان گره کرده و شعار " مرگ بر آمریکا" پاسخی کوبنده به آن‌ها دادند.

 

استان البرز

 مردم استان البرز از ساعت های اولیه صبح امروز(دوشنبه 22 بهمن 97) در مسیرهای تعیین شده برای برپایی مراسم گرامیداشت جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی حضور پیدا کردند. 

خیابان های کرج از ساعت های اولیه صبح امروز(دوشنبه 22 بهمن)، در مسیرهای منتهی به میعادگاه برگزاری گرامیداشت سالروز چهلمین سالگی پیروز ی انقلاب شاهد حضور مردم کرج بودند.

خیابانها برای میزبانی قدمهای مردم آماده سازی و  آسمان کرج ابری و هوا کمی سرد بود، اما آنچه که این هوا را دلپذیر می کرد، دمیدن این صبح پیروزی بود.

آسمان بارانی البرز امروز نظاره گر شکوه جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی شد/ #همه آمدیم + فیلم و عکس

آسمان بارانی البرز امروز نظاره گر شکوه جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی شد/ #همه آمدیم + فیلم و عکس

استان اصفهان

در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در حالی که استکبار و دشمنان تمام بوق های تبلیغاتی خود را فعال کرده بود تا حضور مردم را کمرنگ تر کند، مردم نصف جهان با حضوری چشم گیر حماسه ای دیگر آفریدند.

1699607

1699607

 

استان قم

مردم انقلابی قم در سالروز 40 سالگی انقلاب اسلامی از مسیرهای مختلف در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند.

1699580

1699560

 

استان زنجان

راهپیـمایـی بـاشـکوه یــوم‌الله 22 بـهمـن؛ با حضور مـردم همـیشـه در صحنــه و بـصـیر استان زنجان به ‌صورت همـزمان با سراسر کشور برگزار شد و مردم زنجان همبستگی و اتحاد خود را به نمایش گذاشتند.

یـوم‌الله بیسـت و دوم بـهمن، نــقطـۀ اوج وحـدت و حضور آکنده از بصیرت و آگاهی ملت و بازتعریف حمایت 4 دهه از انقلاب اسلامی است.

حضـور حمـاسـی و وحـدت‌بخش مردم ایـران در راهپیـمایـی بـاشــکوه چــهــلمیـن ســالگـرد پیــروزی انــقلاب اســلامـی در سـراســـر میهن اسلامی ایران برای عموم مردم و سیاستمداران دنیا، معنایی متفاوت خواهد داشت که برای دوستان مایۀ  نشاط و امید و برای دشمنان زبون این انقلاب مایۀ یأس و ناامیدی است.

 

استان فارس

 امروز جشن چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی همزمان با سراسر کشور در استان فارس برگزار شد.

در شیراز راهپیمایان از سه مکان میدان نمازی، میدان شهدا، چهار راه پیروزی و چهار راه پانزده خرداد خود را به میدان امام حسین (ع) و سپس به میدان آزادی (فلکه گاز) رساندند.
بارش باران که از شب گذشته آغاز شده است طراوت خاصی به هوای سومین حرم اهل بیت (ع) بخشیده تا مردم شیراز در جشن بعثت پیروزی انقلاب با نشاط تر از همیشه در این مراسم حضور یابند.

شیرازیها امروز به شکرانه چهل سال استقلال و آزادی کشورشان به خیابان ها آمدند تا اعلام کنند همچنان پای آرمان های اصیل انقلاب اسلامی ایستاده اند و حاضر نیستند کشورشان با معاهده یکطرفه غیر عقلانی به ثمن بخس بفروشند.

 

استان گیلان

مردم استان گیلان همزمان با تمام ایران به شکرانه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به خیابان ها آمدند و اتحاد و همدلی خودر را بار دیگر به همه دنیا اثبات کردند.

 

استان لرستان

مردم لرستان در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به صحنه آمدند و حماسه‌ای با شکوه خلق کردند و نشان دادند هر جا که حضورشان لازم است درصحنه‌ حاضر می‌شوند.

 

 

انتهای پیام/

نظر شما