شناسهٔ خبر: 31104536 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: برنا | لینک خبر

محمدحسین محبی در گفتگو با خبرگزاری برنا:

مسابقات جام تختی در سطح فنی بالایی برگزار شد/ خوشحالیم که کشتی‌گیران از کرمانشاه خاطره خوشی داشتند

رییس هیات کشتی استان کرمانشاه گفت: تنها چند کشتی‌گیر که در مسابقات جهانی مدال گرفته بودند در رقابت‌ها حضور نداشتند و این مسابقات سطح کمی و کیفی بسیار خوبی داشت.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ سی و نهمین دوره مسابقات کشتی آزاد جام جهان پهلوان تختی با قهرمانی تیم ایران به پایان رسید. محمدحسین محبی، رییس هیات کشتی استان کرمانشاه، درخصوص میزبانی این استان از رقابت‌ها به خبرنگار برنا گفت: کرمانشاه پیش از این سابقه میزبانی جام جهانی کشتی را داشت و مردم کرمانشاه به رشته کشتی بسیار علاقه‌مند هستند و خوشبختانه استقبال خوبی هم از این رقابت‌ها شد.

دارنده مدال نقره جهان افزود: جا دارد بنده اینجا از همه مسئولان استانی و کشوری، بویژه استاندار و سایر مسئولان تشکر کنم، هماهنگی بسیار خوبی در سطح استان برای برگزاری این رقابت‌ها انجام شد و بسیار خوشحالیم که کشتی‌گیران از کرمانشاه خاطره خوشی داشتند، بویژه میهمانان خارجی که از این رقابت‌ها استقبال خوبی کردند.

وی در پاسخ به این سوال که سطح کیفی مسابقات را چگونه ارزیابی می‌کند، اظهار داشت: تنها چند کشتی‌گیر که در مسابقات جهانی مدال گرفته بودند در این رقابت‌ها حضور نداشتند و مسابقات سطح کمی و کیفی بسیار خوبی داشت، ضمن اینکه به نوعی مسابقات انتخابی تیم ملی بود و کشتی‌گیران داخلی با تمام قدرت در این مسابقات که دیگر جزو رقابت‌های معتبر جهانی شده است حضور داشتند و این رقابت‌ها سطح فنی بسیار بالایی داشت.

وی درباره قهرمانی دو کشتی‌گیر کرمانشاهی و اینکه ارشک و یدالله محبی چه نسبتی با او دارند عنوان کرد: ارشک و یدالله برادرزاده‌های بنده و فرزندان محمدحسن محبی هستند که زیر نظر خودمان کشتی را آغاز کرده‌اند و البته حالا مربیان دیگری نیز برای آنها زحمت می‌کشند. به هر حال بنده خطاب به همه افرادی که در این رقابت‌ها قهرمان شدند و در آینده افتخار پوشیدن دوبنده تیم ملی را پیدا می‌کنند می‌گویم که باید تلاششان را بیشتر کنند و بدانند این دو بنده‌ها تن چه بزرگانی بوده و حالا چه مسئولیت سنگینی برعهده آنها گذاشته شده است.

نظر شما