شناسهٔ خبر: 30566927 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی برای جوانان تبیین شود

قزوین – ایرنا - مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: باید با تبیین دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی جلوی تاثیرگذاری سیاه نمایی های دشمنان بر تفکر و اذهان نسل جوان را گرفت.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری، مریم بیدخام روز شنبه در جلسه کارگروه تخصصی فرهنگی و اجتماعی که در استانداری قزوین برگزار شد، افزود: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برای مدیران و مردم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و همه وظیفه داریم تا دستاوردهای آن را برای نسل های سوم و چهارم انقلاب تبیین و تشریح کنیم.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی در حوزه سلامت و درمان پیشرفت های چشمگیری داشته است، تاکید کرد: وجود پزشکان متخصص باعث شده تا حتی برخی بیماران خارجی برای ادامه مداوا و بهره مندی از تجهیزات پزشکی به کشور ایران مراجعه کنند.
این مسئول به پیشرفت های قابل توجه کشور در حوزه کشاورزی اشاره کرد و یادآور شد: فعالیت های انجام شده در این بخش به جایی رسیده که توانسته ایران را جزو 9 کشور برتر جهان در حوزه کشاورزی قرار دهد.
بیدخام در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به هشت سال دفاع مقدس و اعمال تحریم های ظالمانه استکبار جهانی، تصریح کرد: هجمه های دشمن در طول سال های پیروزی انقلاب اسلامی نیز نتوانست مانعی برای نخبگان و فرهیختگان این سرزمین ایجاد کند تا جایی که کسب رتبه های علمی مختلف در طول 40 سال گذشته ایران را جزو 16 کشور برتر علمی دنیا قرار داده است.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین در ادامه اجرای برنامه های شکوهمند دهه مبارک فجر امسال را یادآور شد و افزود: باید تا جای ممکن از اجرای برنامه های تکراری پرهیز کرده و با استفاده از نوآوری ها و خلاقیت های تازه به ارزش های انقلاب اسلامی بپردازیم.
بیدخام به مردمی شدن برنامه های دهه فجر تاکید کرد و گفت: به جای کمّی گرایی در برنامه های ایام الله دهه مبارک فجر به سمت کیفیت ها باید گام برداریم و از ظرفیت هنرمندان خود نیز به بهترین شکل ممکن در این زمینه استفاده کنیم.
این مسئول خاطرنشان کرد: بازدید از خانواده های معظم شهدا و جانبازان جمهوری اسلامی ایران همواره باید در اولویت کار برنامه ریزان استان باشد.
بیدخام به افزایش سطح نشاط اجتماعی، پویایی و برگزاری همایش ها و مراسم های دهه مبارک فجر اشاره کرد و افزود: از فعالان فرهنگی می خواهیم تا در این زمینه نهایت همکاری و تعاملات همه جانبه را با دستگاه ها و نهادهای برگزار کننده داشته باشند.
6101

نظر شما