شناسهٔ خبر: 30540050 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: طرفداری | لینک خبر

موناکو، باتشوایی را هم می‌خواهد؛ چلسی هنوز درباره جذب بارلا یا پاردس تصمیم نگرفته است

سسک و باتشوایی دوباره با هم هم تیمی می‌شوند؟

صاحب‌خبر -

طرفداری - موناکو قصد دارد درست مثل سسک فابرگاس، میچی باتشوایی را هم از چلسی به خدمت بگیرد.

به گزارش مت لاو از تلگراف، انتقال قرضی و یک ساله باتشوایی به سرانجام نرسید و او باید در همین زمستان از جمع خفاش‌ها جدا شود. در بین مشتریان او نام موناکو هم به چشم می‌خورد که مایل است پس از سسک فابرگاس، این مهاجم بلژیکی را هم به خدمت بگیرد. ایده اولیه شاهزاده‌ها قرض گرفتن باتشوایی تا پایان فصل است. تیری آنری از دوران حضورش در کادر فنی تیم ملی بلژیک، شناخت خیلی خوبی از باتشوایی دارد و مایکل امنالو، مدیرورزشی کنونی موناکو در زمان حضورش در چلسی، این بازیکن را از مارسی به لندن منتقل کرد.

از سوی دیگر اورتون هم به جذب باتشوایی علاقه مند است اما باید از بین او و کورت زوما که به طور قرضی در این تیم بازی می‌کند، یکی را انتخاب کنند. کریستال پالاس هم مثل سابق به جذب باتشوایی علاقه مند است و تیم‌های دیگری از سایر کشورها هم وضعیت این مهاجم 25 ساله را زیر نظر دارند.

گفتنی است سسک فابرگاس پس از چند روز، در حال نهایی کردن مراحل امضای قرارداد سه سال و نیمه‌اش با موناکو است. از طرفی چلسی در حال سبک سنگین کردن گزینه خرید نیکولو بارلا یا لیاندرو پاردس است که کدام یک بهترین جایگزین ممکن برای فابرگاس هستند یا تیم به یک هافبک جدید با خصوصیات متفاوت از فابرگاس نیاز دارد. چلسی با هر دو بازیکن به توافق اولیه رسیده اما هنوز تصمیمی درباره جذب هیچ کدام نگرفته است. 

چلسی باید به دائمی کردن احتمالی قرارداد قرضی یک ساله متئو کواچیچ از رئال مادرید هم فکر کند و این در حالی است که آنها همین حالا جورجینیو، راس بارکلی و روبن لوفتوس چیک را هم در خط میانی در اختیار دارند. 

نظر شما