شناسهٔ خبر: 30539692 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: آریا | لینک خبر

امدادهاي الهي و اراده پولادين مردم، دشمن را عقب رانده است

صاحب‌خبر -
خبرگزاري آريا - تبريز - ايرنا - نماينده ولي فقيه درآذربايجان شرقي و امام جمعه تبريز گفت: مردم آگاه و بصير ايران با امدادهاي الهي و اراده هاي پولادين، همواره در مسير تعالي انقلاب حرکت کرده و دشمن را مجبور به عقب نشيني از اهداف و نقشه هاي شوم خود کرده اند.

به گزارش ايرنا، حجت الاسلام سيد محمدعلي آل هاشم در خطبه هاي نماز جمعه تبريز اظهار داشت: دشمن و در راس آنها آمريکا، با اصل انقلاب مشکل دارد از اين رو بايد در مقابل توطئه هاي دشمنان هوشيار باشيم و در روابطمان با کشورهاي اروپايي نيز نيز دقت کنيم.
وي افزود: قدرت انقلاب و رهبري نظام اسلامي معادلات دستگاه محاسبات آمريکا را برهم زده و تمامي پيش بيني هاي آنها غلط از آب درآمد.
حجت الاسلام آل هاشم همچنين به خروج نيروهاي انقلابي از فضاي مجازي و تلگرام اشاره کرد و گفت: خروج از تلگرام صحنه را براي دشمنان باز کرد و در ميدان جنگ نرم نبايد به دشمن جاخالي داد بلکه بايد با تقويت حضور خود به شبهات فکري پاسخگو بود.
امام جمعه تبريز همچنين به حمايت برخي کشورهاي اروپايي از گروهک هاي تروريستي اشاره کرد و اظهار داشت: پناه دادن اروپايي ها به گروهک هاي تروريستي دليل خوبي بر غير قابل اعتماد بودن آنها است.
حجت الاسلام آل هاشم گفت: اروپايي ها به دليل پناه دادن به گروهک هاي تروريستيف بايد به مردم ايران پاسخگو باشند و دستگاه ديپلماسي خارجي هم در اين زمينه بايد با هوشياري، منافع ملي را پيگيري کند.
3077
انتهاي پيام /*

برچسب‌ها:

نظر شما