شناسهٔ خبر: 30539183 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: طرفداری | لینک خبر

ال موندو: بارسلونا خواهان حضور ناصر الخلیفی به عنوان شاهد در دادگاهش با نیمار شده است!

دادگاه جالبی در پیش است. بارسا خواسته ناصر الخلیفی به عنوان شاهد پرونده بیاید و شهادت بدهد!

صاحب‌خبر -

طرفداری - دادگاه موعود بین نیمار و بارسلونا که به دنبال جدایی این بازیکن ایجاد شد، به زودی برگزار می‌شود.

به گزارش نشریه مادریدی ال موندو، پدر نیمار تاکنون 5 بار با بارتومئو و دیگر مدیران بارسلونا تماس گرفته تا از آنها بخواهد شرایط بازگشت نیمار را فراهم کنند. با این حال او در این تماس‌ها اعلام کرده حاضر نیست شکایتش از این باشگاه برای دریافت 30 میلیون یورو پاداش تمدید قرارداد را هم ببخشد. دادگاه طرفین قرار است روز 31 ژانویه - 20 روز دیگر - در شعبه اول دادگاه بارسلونا برگزار شود.

نیمار در شکایتش خواستار دریافت 30 میلیون یورو باقی مانده از 63 میلیون یورو پاداش تمدید قراردادش با بارسلونا شده است. این در حالی است که بارسا با تاکید بر اینکه نیمار به توافقات پایبند نبوده، خواهان دریافت تمام این 63 میلیون یورو پاداش به علاوه 9 میلیون یورو غرامت شده است.  نکته جالب اما اینجا است که بارسا در شکایتش، درخواست کرده ناصر الخلیفی، رئيس پاری سن ژرمن به عنوان شاهد در دادگاه حاضر باشد چون معتقد است او کاملا در جریان مذاکرات باشگاهش با نیمار بوده و می‌تواند به درستی ادعای بارسا اشاره کند. 

باید دید در این دادگاه چه می‌شود. مشخص نیست نیمار چطور بارسا را بابت پاداش تمدید قرارداد به دادگاه می‌کشاند و همزمان می‌خواهد این باشگاه تلاشش را برای بازگرداندن او انجام بدهد!

نظر شما