شناسهٔ خبر: 29814908 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

دست‌نشان: در فوتبال ایران فقط «بگم، بگم» وجود دارد

نادر دست‌نشان، سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت: کسی شهامت را ندارد که جلو بیاید و حرف بزند.

صاحب‌خبر -

نادر دست‌نشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره وضعیت تیمش پیش از دیدار با فجرسپاسی در هفته شانزدهم لیگ دسته اول اظهار داشت: وضعیت تیم خوب است و تمرینات خوبی انجام داده‌ایم. فجرسپاسی تیم بسیار خوبی است و قطعاً بازی سختی خواهیم داشت و امیدوارم نتیجه خوبی در این دیدار کسب کنیم. باید برای این مسابقه آماده شویم و از امتیازات میزبانی استفاده کنیم.

وی در واکنش به این طرح این موضوع که تیمش سه هفته است موفق به کسب پیروزی نشده است، گفت: ما فقط یک بازی را باخته‌ایم. تیم ما هیچ مشکلی ندارد و شرایط بسیار خوبی داریم. دو بازی خارج از خانه را مساوی کرده‌ و نتایج خوبی هم گرفته‌ایم،‌ فقط در یک مسابقه به استقلال جنوب باختیم. شرایط بسیار خوبی داریم و با یک بازی کمتر نسبت به تیم شهرداری بوشهر،‌ تنها سه امتیاز از صدر جدول فاصله داریم. ضمن اینکه در نیم‌فصل دوم حریفان‌مان باید 9 بازی خود را خارج از خانه انجام دهند، اما ما شرایط متفاوتی داریم. در بین مدعیان وضعیت مس از همه تیم‌ها بهتر است بخصوص که با درایت مدیران باشگاه وضعیت تیم ما بهتر هم می‌شود. به تازگی یک مدیر جوان به نام آقای کهندل مدیریت باشگاه را بر عهده گرفته و من بابت این موضوع از هیئت مدیره باشگاه تشکر می‌کنم.

 

«به تازگی بازهم بحث استفاده از جادوگر در لیگ دسته اول مطرح شده است،‌ به نظر شما آیا این اتفاق رخ می‌دهد؟» سرمربی تیم فوتبال مس کرمان در واکنش به این پرسش به تسنیم گفت: من نمی‌دانم این اتفاق در بین تیم‌ها می‌افتد یا خیر. باید کسانی که در این مورد حرف می‌زنند، الان هم اسم ببرند. متأسفانه در فوتبال ما فقط «بگم،‌ بگم» وجود دارد و کسی از آقایان این شهامت را ندارد که جلو بیاید و حرف بزند. این صحبت‌ها فقط جهت تخریب یکدیگر و تیم‌ها استفاده می‌شود. الان به هر کسی بگویید جادوگر داری، مدعی می‌شود که ندارد. فوتبال ایران اینطور است. ان‌شاالله یک روز براساس واقعیت صحبت کنند و مشخص شود چه تیم‌هایی جادوگر دارند و چه تیم‌هایی ندارند.

انتهای پیام/

نظر شما