شناسهٔ خبر: 29812925 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: صراط‌نیوز | لینک خبر

عضو مجلس خبرگان: در رفع مشکلات مردم باید تلاش کرد

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: عمل صالح برای یک دولت این است که در حد توانش برای رفع مشکلات ملت و کشورش تلاش کند و در این زمینه همه مسئول هستند.

صاحب‌خبر -
صراط:

آیت الله سیداحمد حسینی خراسانی پنجشنبه در مراسم ختم حاج سید میر بابا سیدی عارف جلیل القدر شیروان اظهار داشت: عمل صالح کار شایسته و کاری است که همه او را می پسندند و راضی هستند و مایه رنجش خاطر کسی نشود.
به گزارش ایرنا، وی با بیان اینکه ایمان به خدا و عمل صالح شرط موفقیت، عزت، سعادت و سربلندی هر انسانی است گفت: اگر کسی این دو شرط را داشت عزیز و سرافراز می شود و محبوب دل ها می شود چرا که سعادت جامعه هم در گرو عمل صالح و ایمان به خدا است.
آیت الله حسینی خراسانی با اشاره به اینکه در زندگی باید نیکوکار باشیم افزود: نیکوکاری برای ملت این است که به فکر مردم بود همانطور یکه عالی ترین عبادت یک مسئول خدمت به آن مجموعه است که مسئولیت آن را بر عهده دارد.
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: کسانیکه به خدا ایمان داشته باشند و در پی ایمان به خدا و احکام خدا عمل صالح، کار شایسته انجام دهند برای آن ها در دل ها ایمان، محبت، ارادت و عشق قرار می دهد.
آیت الله حسینی خراسانی افزود: حاج سید میربابا سیدی انسانی خواستنی و دوست داشتنی بود که اوج آن در حضور پرشکوه در تشییع پیکر ایشان دیده شد که کمتر اجتماعی، شیروان در تاریخ حیاتش شاهد بوده است.
حاج سید میربابا سیدی عارف جلیل القدر شیروان دوشنبه در سن 96 سالگی درگذشت.

نظر شما