شناسهٔ خبر: 29500475 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: بسیج نیوز | لینک خبر

اجرای475 برنامه در هفته بسیج شهرستان بجنورد

صاحب‌خبر -

 

به گزارش خبرگزاری بسیج؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بجنورد گفت: در هفته مبارک بسیج، ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بجنورد 475 برنامه  را در سطح پایگاه‌های مقاومت عملیاتی می کند.

سرهنگ مجید فغانی اظهار داشت: این برنامه‌ها در قالب 35 عنوان برنامه تقسیم بندی می شوند که 22 برنامه محوری را در سطح  پایگاه‌های مقاومت عملیاتی می کند.

فغانی با تشریح برنامه‌های محوری این ناحیه در هفته بسیج تصریح کرد: برگزاری رزمایش فضای مجازی با پویش بسیجیان، نشست مشترک ائمه جمعه، هیئت امنای مساجد و پایگاه‌ها در 14 مسجد، دیدار با کارآفرینان نمونه، برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در ورودی بیمارستان تامین اجتماعی و اجرای طرح کرامت در محله جوادیه از مهمترین برنامه‌های محوری ناحیه مقاومت شهرستان بجنورد است.

وی از آغاز عملیات گشت محله محور در هفته بسیج خبر داد و خاطرنشان کرد: عملیات گشت محله محور در راستای ارتقا و تامین امنیت محلات همچون گذشته در هفته بسیج با قوت ادامه می‌یابد. همچنین برنامه‌هایی از قبیل سرکشی و تکریم از 114 خانواده شهید، راه‌اندازی کمپین فضای مجازی دفاع از مردم یمن، اعزام مرحله دوم دانش‌آموزان دختر به مناطق عملیاتی در قالب راهیان نور، اهدای خون 313 نفر از بسیجیان، برگزاری جشن میلاد حضرت رسول (ص) در مسجد اهل سنت محله جوادیه و همایش 8 هزار نفری حماسه حضور در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) در دستور کار ناحیه مقاومت شهرستان بجنورد است.

وی افزود: با توجه به آسیب‌های محلات و مشکلات ساکنین محله، میز خدمت برای چهار مسجد شهرستان بجنورد جهت دیدار چهره به چهره مردم با مسئولین و رفع مشکلات آن‌ها تدارک دیده شده که در ایام هفته بسیج اجرا می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بجنورد در پایان از افتتاح پروژه‌های قرارگاه پیشرفت و آبادانی در این هفته خبر داد و اضافه کرد: با توجه به اینکه یکی از ماموریت‌های اصلی و ویژه بسیج خدمت‌رسانی و سازندگی است، در ایام هفته بسیج پروژه‌های خانه عالم گیفان و منبع آب شور  این دهستان و همچنین بازسازی مزار شهیدی در روستای کی‌کی در قالب قرارگاه پیشرفت و آبادانی انجام می‌گیرد.

نظر شما