شناسهٔ خبر: 29475464 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: خبرآنلاین | لینک خبر

ذوالنور: همین که ترامپ حرف مرا تأیید کرد یعنی من راست گفته‌ام

ایران نوشت: در همان روزهایی که بحث دوتابعیتی‌ها توسط کمیته تحقیق و تفحص مجلس که همه ۱۱ عضو آن از طیف مخالف دولت بودند، داغ شده بود، مجتبی ذوالنور مسأله‌ای را مطرح کرد که خیلی زود تبدیل به موضوعی جهانی شد و از کاخ سفید سر درآورد؛ اعطای ۲۵۰۰ گرین کارت به خانواده مقامات ایرانی در جریان مذاکرات برجام.

صاحب‌خبر -

ترامپ با سرعت تمام این حرف را از زبان ذوالنور قاپید آن را در توئیتر خود منتشر کرد. در واشنگتن مقامات دولت اوباما و در ایران مسئولان وزارت خارجه بشدت این موضوع را تکذیب کردند. اما سند ذوالنور چه بود؟ او روز ۱۶ تیر وقتی با درخواست ارائه سند از سوی رسانه‌ها مواجه شد به روزنامه «اعتماد» گفت: «هر وقت یقه‌مان را گرفتند مستندات را هم ارائه می‌کنیم.» از آن روز تا حالا البته نه کسی یقه ذوالنور را گرفته و نه او سندی ارائه داده است. در این مدت البته این نماینده قم بسیار کمتر از قبل و به ندرت میان خبرنگاران می‌آید.

روز یکشنبه اما وقتی او در مسیر رفتن به جلسه فراکسیون ولایی بود، با سؤالات روزنامه ایران در همین رابطه مواجه شد، سؤالاتی که سعی می‌کرد جواب‌های آنها را بیشتر به شوخی بدهد و این بار هم خبری از یک پاسخ روشن از سوی ذوالنور درباره ادعای پر حاشیه‌اش نبود؛
 
حاج آقا درباره نامه اطلاعات سپاه برای تکذیب صحبت‌هایتان درباره ۲۵۰۰ گرین کارت هیچ توضیحی دارید؟
خود شما توضیح بدهید.

خب شما باید نامه را دیده باشید.
شما هم دیدید...

به هر حال شما حرفی را زدید که مستند رئیس جمهوری امریکا گفته...
خب شما هم که نامه آن را دارید.

نه ما نداریم، چرا باید داشته باشیم؟
رئیس جمهوری امریکا به فرمایشات رهبر معظم انقلاب و امام هم استناد می‌کند.

​نه حاج آقا؛ بحث دروغ بودن است. آن حرف را گفتید سند دارم.
اگر دروغ بود پس چرا رئیس جمهوری امریکا استناد کرد؟
۲۳۳۰۲

نظر شما