شناسهٔ خبر: 29426733 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

سرانجام تلخ خودنمایی جوان هندوستانی با مار سمی! +فیلم

یک جوان هندوستانی که در مقابل دوستانش در حال خودنمایی با یک مار سمی بود در اثر حمله مرگبار مار جانش را از دست داد.

صاحب‌خبر -

سرانجام تلخ خودنمایی جوان هندوستانی با مار کبری! + فیلم//به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، یک جوان هندوستانی که در مقابل دوستانش در حال خودنمایی با یک مار سمی بود در اثر حمله مرگبار مار جانش را از دست داد. این جوان 24 ساله که قصد داشت با بازی با این مار مرگبار دوستانش را تحت تاثیر توانایی اش قرار دارد با حمله ناگهانی این مار غافلگیر شد.

در ویدئویی که منتشر شده است این جوان را در حال بازی با مار نشان می دهد. در حالی که تعدادی در اطراف او جمع شده اند او با گرفتن بدن مار تلاش می کند که نشان دهد که کاملا بر این حیوان احاطه دارد. در ادامه در حالی که او مار را به گردن خود می اندازد شروع به تعقیب دوستانش می کند و لحظاتی بعد توسط مار مورد حمله قرار می گیرد. این حادثه در ایالت " آندهارا پرادش" هندوستان رخ داد.

بنا به گزارش تایم هندوستان این مرد جوان در لحظه ای که مورد حمله مار گرفت به دلیل مصرف مشروبات الکلی در حالت عادی قرار نداشت. این جوان که هویتش هنوز مشخص نشده است پس از این حادثه به بیمارستان منتقل شد اما تلاش پزشکان برای نجات جان او ناکام ماند. بنا به گزارش پلیس محلی هندوستان این مار در واقع متعلق به یک مارگیر 50 ساله با نام " گوروندهام رامش آلایز رامای" بود که درحال نمایش با این مار برای بدست آوردن پول بود. ظاهرا هنگامی که این مارگیر در حال نمایش با مار بود این مرد جوان با دوستانش از راه می رسند و قربانی از او درخواست می کند برای لحظاتی مار به او بدهد. مرد جوان پس از گرفتن مار از مارگیر اقدام به خودنمایی و سپس تعقیب دوستانش می کند که در ادامه جانش را از دست می دهد.

گفتنی است؛ بنا به گزارش پلیس محلی هندوستان اگر چه این حادثه قتل تلقی نمی شود اما این مارگیر بدلیل سهل انگاری باید تحت محاکمه قرار گیرد.

mp4
<div id="video-display-embed-code"><script src="https://www.yjc.ir/fa/news/play/embed/6732831/8955510?width=400&height=300"></script></div>

انتهای پیام/

حمله مار سمی جان جوان خام را گرفت

نظر شما