شناسهٔ خبر: 29392756 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: راه دانا | لینک خبر

استاندار گلستان: میزبان خوبی نبودیم

استاندار گلستان با بیان این که در شورای ترافیک خطرناک بودن تقاطع های جاده ای گلستان تاکید شده بود، گفت: میزبان خوبی نبودیم و این حادثه دردناک را به خانواده آن ها تسیلت می گویم.

صاحب‌خبر -

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید مناف هاشمی، صبح جمعه در مراسم تشییع پیکر رئیس و معاون سازمان تامین اجتماعی در گرگان، اظهار کرد: این دو بزرگوار شهادت گونه رفتند و در جهت خدمت به مردم این حادثه برای آن ها اتفاق افتاد.

وی با بیان این که میزبان خوبی نبودیم و امیدوارم چنین حوادثی را شاهد  نباشیم، افزود: اصرار مرحوم نوربخش بود که من بیمارستان تامین اجتماعی را بازدید کنم و ما بعد از بازدید دو پروژه در علی آباد به آن جا رسیدم.
 
هاشمی با بیان این که پشت تقاطع های مرگ گلستان این اتفاق افتاد، گفت: در شورا ترافیک تصویب کردیم تقاطع های خطرناکی داریم اما با فشار راهنمایی و رانندگی از ۱۸۶ به ۱۳۴ کشته رسیده بودیم.
 
وی درباره حادثه هم گفت: بعد از توقف ماشین در دوربرگردان تریلر سرعت بالا بود و دید را کور کرد و این اتفاق افتاد.
 
استاندار گلستان تصریح کرد: از بزرگی و خالص بودن این ها اطلاعی نداشتم و تازه متوجه شدم نصف حقوق خود را نمی گرفتند.
 
وی این حادثه دردناک را به خانواده آن ها تسیلت گفت.
 
نوربخش پزشکی نام آشنا و خدوم بود
 
حجت الاسلام قاسم لیوانی، امام جمعه موقت گرگان هم در مراسم تشییع اظهار کرد: این ضایعه را به رییس جمهور، وزیر تعاون و مردم تسلیت عرض می کنم.
 
وی افزود: آن‌ها با توجه به پروژه هایی که افتتاح و کلنگ زنی کردند در خدمت مردم بودند و به این نیت سفر کردند.
 
لیوانی گفت: نوربخش چهره آشنا برای مردم کشور بود و هفته ای یک بار بیماران را رایگان معالجه می کرد، وی دست پاک و خدوم بود.
 
وی تصریح کرد: برای مردم گلستان این حادثه سخت بود و شاید برخی احساس کنند ما میزبان خوبی نبودیم.
 
لیوانی از خداوند صبر و اجر برای خانواده و مردم خواستار شد.
 
گفتنی است در این مراسم علی ربیعی وزیر سابق و محمد شریعتمداری وزیر فعلی تعاون، کار و رفاه اجتماعی حضور داشتند.
 
همچنین پیام تسلیت رییس جمهور، معاون اول رییس جمهور و هیات دولت توسط مدیرکل اجتماعی استانداری گلستان قرائت شد.
 
برای این ضایعه علی ربیعی، محمد شریعمتداری، مناف هاشمی استاندار گلستان و آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان پیام تسلیت صادر کردند که در مراسم قرائت شد.
 
نوربخش و تاج الدین به همراه وزیر تعاون، برای سفری یک روزه شامگاه چهارشنبه وارد گرگان شدند و ظهر پنجشنبه هنگام بازدید از طرح های توسعه ای استان گلستان در غرب گرگان دچار حادثه رانندگی شدند.
 
در این حادثه رئیس و معاون سازمان تامین اجتماعی به علت شدت حادثه علی رغم اعزام به بیمارستان و تلاش تیم پزشکی جان خود را از دست دادند و خلیل حنیف مدیرکل امور مجلس و استان های وزارت تعاون هم در بیمارستان بستری شد.
 
منبع: مهر 
 

نظر شما