شناسهٔ خبر: 29392090 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: فردا | لینک خبر

نماینده مجلس: مبارزه با قاچاقیان عمده کالا در کشور ضرورت دارد

‏نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با اطلاع کامل باید به سراغ محتکرین رفت و با آن‌ها برخورد قاطع انجام شود گفت: مبارزه با قاچاقیان عمده کالا در کشور ضرورت دارد.

صاحب‌خبر -

خبرگزاری تسنیم: محمدمهدی زاهدی عصر امروز در نشست مجمع نمایندگان استان کرمان با مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان اظهار داشت: تعزیرات حکومتی وظیفه حراست از اموال عمومی و حقوق بیت‌المال را بر عهده دارد.

وی با بیان اینکه در بحث مبارزه با کالای قاچاق بار‌ها در تماس تلفنی مواردی را گفتند و بر این اساس یک مغازه‌دار جزء را جریمه کردند گفت: این درحالی است که وارد کننده اصلی قاچاق در کشور رها است.

‏نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه موضوع مقابله با احتکار در استان کرمان در مدتی به‌خوبی پیگیری شد افزود: البته در بعضی موارد هم به عده‌ای اجحاف شده است.

وی با تاکید بر اینکه نباید با آبروی مردم بازی شود بیان کرد: با اطلاع کامل باید به سراغ محتکرین رفت و با آن‌ها برخورد قاطع انجام شود.

در این جلسه علی اسدی نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بازار در کشور ثبات لازم را ندارد اظهار داشت: عوامل خارجی و داخلی زیادی بر هم زننده ثبات بازار در کشور ما هستند.

نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حضور پررنگ تعزیرات حکومتی در جامعه می‌تواند در ثبات بازار موثر باشد گفت: بعد از ثبات اقتصادی است که می‌توانیم بازار را کنترل کنیم.

حسین امیری رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در این جلسه اظهار داشت: کنترل قیمت‌ها باید از مبادی ورودی انجام شود و با متخلفین و گرانفروشان برخورد جدی شود.

نظر شما