شناسهٔ خبر: 29249395 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

آخرین روز ممنوعیت آمد وشد انواع کشنده‌های سنگین در جاده‌های مازندران

رفت و آمد همه کامیون‌ها وکامیونت‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ امشب در جاده‌های هراز و سوادکوه ممنوع شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت: رفت و آمد همه کامیون‌ها وکامیونت‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت۸ صبح تا ۲۴ امشب در جاده هراز، جاده کرج- چالوس و تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع شد.

وی افزود: براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های تردد شمار و گشت‌های راهداری، در حال حاضر ترافیک هم اکنون در جاده‌های هراز، سوادکوه، چالوس، کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان است.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: رفت و آمد موتور سیکلت تا ساعت ۶ صبح روز یکشنبه ۲۰ آبان ماه از جاده‌های کرج- چالوس، هراز، سوادکوه و بالعکس ممنوع شد.

سرهنگ قدمی افزود: با توجه به پیش بینی‌های هواشناسی و استقرار سامانه بارشی و سرد در استان و بارش برف و مه گرفتگی در مناطق کوهستانی، رانندگان ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی با تجهیزات لازم در جاده‌ها رفت و آمد کنند.

وی افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

مازندران ۱۰ هزار و۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.

انتهای پیام/آ

پایان ممنوعیت آمد وشد کامیون‌ها در جاده‌های مازندران

نظر شما