شناسهٔ خبر: 28948510 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

ویدئویی از فعالیت‌های مشکوک درون کنسولگری عربستان در استانبول!

فیلم ضبط شده کوتاهی از افرادی مشکوک که در حال فعالیت‌های مرموزی درون کنسولگری عربستان در استانبول هستند را مشاهده می‌کنید.

صاحب‌خبر -

ویدئویی مرموز از افرادی مشکوک درون کنسولگری عربستان در استانبول!به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شبکه تلویزیونی «A News» ترکیه ویدئویی مرموز منتشر کرد که در آن افرادی مشکوک در حال سوزاندن کاغذهایی در آتش هستند. گفتنی است محتوای این کاغذها مشخص نیست اما احتمال می رود مجموعه ای از مدارک مرتبط به جمال خاشقجی روزنامه نگار ناپدید شده سعودی باشد.

بنا بر اعلام یورونیوز اخیرا انتشار ویدئویی دیگر از شخصی به نام مصطفی المدنی از اعضای گروه 15 نفره عربستان در استانبول توجه رسانه ها را به خود جلب کرد، در این فیلم شخص مذکور در حالی که لباس های خاشقجی را به تن دارد از درب پشتی ساختمان کنسولگری خارج می شود.

بیشتر بخوانید:ویدئوی خاطره‌انگیزی که نامزد خاشقجی از همسرش منتشر کرد

در ادامه ویدئوی منتشر شده در شبکه ترکیه ای را مشاهده می کنید که تاریخ ضبط آن به یک روز پس از ناپدید شدن خاشقجی بازمی گردد اما به تازگی منتشر شده است.

mp4
<div id="video-display-embed-code"><script src="https://www.yjc.ir/fa/news/play/embed/6708345/8836076?width=400&height=300"></script></div>

انتهای پیام/

نظر شما