شناسهٔ خبر: 28907387 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: فردا | لینک خبر

فرمانده مرزبانی ناجا:

امنیت کامل در مرز‌های ایران وعراق برقرار است

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: امنیت کامل در مرز‌های ایران وعراق برقرار است.

صاحب‌خبر -

خبرگزاری مهر:  سردار قاسم رضایی عصر یکشنبه در بازدید از مرز مهران اظهار داشت: ایران اسلامی و جهان اسلامی در شور و حال اربعین است همه ملت ایران و جهان روزشماری می‌کنند که اربعین برسد و بهره بگیرند.

وی افزود: در اصل حضور و شرکت در این کنگره بزرگ جهان اسلام لبیک به راه امام حسین و بندگی خدا است، امروز ایران اسلامی شور و حال حسینی دارد امروز ایران اسلامی هم خود آماده این کنگره عظیم می‌شود و هم میزبان سایر کشور‌های است که از ایران اسلامی عبور می‌کنند که به همایش بزرگ جهان اسلام برسند.

وی بیان داشت: مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی امروز این افتخار را دارد در مرز‌های شرقی استقبال کننده زائرین سایر کشور‌ها باشد و در مرز‌های غربی هم استقبال کننده و بدرقه کننده مسیر این افراد باشد.

رضایی اظهار داشت: ما خوشحال هستیم که امروز در این مکان مقدس صفر مرزی مهران به نیابت از همه کسانی که در این کشور مقدس به مرزبانی مشغول هستند در این مرز حضور داریم.

وی گفت: امروز مردم مسلمان عراق استقبال کننده زائران ایرانی هستند، امروز لبیک یا حسین یعنی مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل یعنی امر به معروف و نهی از منکر است که ایران اسلامی این ندا را سر می‌دهند.

وی افزود: در مرز‌های غربی خداروشکر اتفاق ناامنی تا به این لحظه نداشتیم هماهنگی و همکاری خوبی را با مرزبانان کشور عراق داریم، امروز ما هماهنگی و تبادل اخبار لحظه‌ای داریم به نحوی که تمام مسیر‌ها برای حضور و تردد زائرین آماده است و هیچ دغدغه‌ای در این موضوع نداریم.

نظر شما