شناسهٔ خبر: 28900890 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: خبرآنلاین | لینک خبر

تیپ متفاوت ۳ بازیگر پیشکسوت روی پوستر یک نمایش/ عکس

فرهنگ > تئاتر - نمایش «رسول» که قرار است همزمان با اربعین حسینی در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد اجرا شود، حمیدرضا نعیمی، کاظم هژیرآزاد و حبیب دهقان‌نسب بازیگران اصلی این نمایش شدند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نمایش «رسول» کاری از سعید اسماعیلی است و به عنوان بزرگ‌ترین نمایش میدانی اجرا می شود. یکی از بازیگران اصلی این نمایش حمیدرضا نعیمی است و این نمایشنامه بر اساس داستان باران فصل پنجم محمد سادات‌اخوی نوشته شده و به عنوان مشاور کارگردان در این نمایش میدانی حضور دارد.

سعید اسماعیلی که پیش از این اجرای نمایش‌های میدانی دیگری را کارگردانی کرده، نمایش «رسول» را که یک درام اجتماعی است در فضای تاریخی دوران پهلوی اول روی صحنه می‌برد.

در این نمایش که هنروران زیادی حضور دارند، علاوه بر نعیمی، حبیب دهقان‌نسب و کاظم هژیرآزاد نیز ایفای نقش می‌کنند. از دیگر بازیگران می‌توان به مسعود رحیم‌پور، پژمان کاشفی، علی پاکزاد، رضا جهانی، سعید مردی، هاشم آذرهوا، بهزاد ابراهیمی و بهار کریم‌زاده اشاره کرد.

این نمایش را گروه نمایشی «فصل شیدایی» که پیش از این در تهران و ۱۲ استان دیگر به صحنه رفت، اجرا خواهند کرد و از نظر تعداد بازیگر یکی از پرتعدادترین نمایش‌ها در زمینه حضور بازیگران است.

نمایش رسول

میزبان این اثر نمایشی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد است که به عنوان قطب فرهنگی در نقطه مرکزی پایتخت میزبان شهروندان و گردشگران داخلی و خارجی است. نمایش «رسول» نیز قرار است همزمان با اربعین آغاز و تا پایان ماه صفر هر شب در این منطقه اجرا داشته باشد.

57243

نظر شما