شناسهٔ خبر: 28850533 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

محمود صادقی: فراکسیون امید برای مشکلات مردم چه کرده؟/ شکل‌گیری یک نظام طبقانی ما را از جامعه جدا کرده است

عضم فراکسیون امید مجلس گفت: فراکسیون امید برای مشکلات مردم در این دوسال چه کرده است? ما از دردهای کف جامعه بی اطلاع شدیم و متاسفانه شکل گیری یک نظام طبقانی ما را از جامعه جدا کرده است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، محمود صادقی عضو فراکسیون امید صبح امروز در کنگره حزب اراده ملت ایران با بیان اینکه چه بخواهیم و چه نخواهیم این دولت به پای اصلاح طلبان نوشته می شود، گفت:  فراکسیون امید برای مشکلات مردم در این دوسال چه کرده است?  ما از دردهای کف جامعه بی اطلاع شدیم و متاسفانه شکل گیری یک نظام طبقانی ما را از جامعه جدا کرده است. نیازمند بازنگری در برنامه‌ها و راهبردهای جریان اصلاحات هستیم. 

 

وی افزود: ما با برنامه 126 بندی وارد مجلس شدیم اما فقط دو سه بند آن را بررسی کردیم. مسئله ما شده چه کسی شهردار باشد و تا الان ده نفر به من رزومه دادند که ما کار کردیم و می‌توانیم شهردار باشیم. 

صادقی با بیان اینکه شکل‌گیری نظام طبقاتی ما را از مسائل اصلی جامعه غافل کرده است، اظهار داشت: باید ببینیم چه مقدار از چشم‌انداز 1404 محقق شد که حالا برای سال 1440 چشم‌انداز طراحی می‌کنیم؟
 
عضو فراکسیون امید با بیان اینکه برنامه‌محوری در جریان اصلاحات ضروری است، گفت: باید در اتاق‌های فکر اصلاح‌طلبان، برنامه‌هایی آماده شود تا وقتی افراد این طیف در راس قدرت قرار گرفتند، بتوانند  برنامه‌ها را ارائه کنند.

وی افزود: به خاطر سیاست‌های سلطه جهانی، ما نقش فعالی در مسائل بین‌المللی نداشتیم. به مسئولان می گویم چرا سعی می کنید مردم را در خواب نگه دارید. ما با کسری بودجه بی سابقه روبرو هستیم. سه سناریو کسری بودجه 26 هزارمیلیارد تومانی، پنحاه هزار میلیارد تومانی و هشتاد هزار میلیاردی را پیش رو داریم.

صادقی با بیان اینکه همبستگی اجتماعی نیاز امروز کشور است، گفت:  همه طیف‌ها از ملی- مذهبی گرفته تا اصول‌گرا، باید به میدان بیایند و همانطور که حزب اراده ملت کنگره برگزار می‌کند، نهضت آزادی و جبهه ملی هم باید بتوانند کنگره برگزار کنند.

عضو فراکسیون امید در همین‌باره مدعی شد: امام مسائلی را گفتند ولی بعد از گذشت زمان، اوضاع فرق کرده و نباید ایستا فکر کنیم.

انتهای پیام/

نظر شما