شناسهٔ خبر: 28846829 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: الف | لینک خبر

یوسفی: السد در تهران بسیار خطرناک است/ پرسپولیس مقابل نود ارومیه به هم ریخته بود

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: پرسپولیس مقابل نود ارومیه بازی خوبی انجام نداد و تیم بسیار به هم ریخته بود.

صاحب‌خبر -
رحیم یوسفی در گفت‌ وگو با فارس، در مورد پیروزی پرسپولیس مقابل نود ارومیه، گفت: بازی بسیار به هم ریخته بود و به شکل خاصی از سوی دو تیم دنبال می‌شد، گلی هم که پرسپولیس زد روی یک اتفاق بود. اتفاق خاصی که از لحاظ فوتبالی بخواهد جلب توجه کند در این بازی ندیدیم. 

وی افزود: دوندگی بازیکنان نود بسیار بیشتر بود، هر بازیکن پرسپولیس که صاحب توپ می‌شد، یکی، دو بازیکن نود ارومیه روی پای او می‌آمدند. وقتی یک تیم بسته بازی می‌کند در این شرایط عملکرد بازیکنان می‌تواند کمک‌ حال تیم باشد مثلاً می‌بینیم حریفانی که مقابل بارسلونا بسته بازی می‌کنند این تیم با تکنیک بازیکنانی مثل مسی و غیره با عبور از یکی، دو بازیکن شرایط بازی را تغییر می‌‌دهد اما امروز در پرسپولیس چنین چیزی ندیدیم که یک بازیکن نفر مقابل خود را از پیش‌رو بردارد و بتواند گره‌گشا باشد.

یوسفی در مورد اینکه آیا بازی با پرسپولیس روی این دیدار سایه انداخته بود، خاطرنشان کرد: پرسپولیس یک تیم خاص است، هر بازی برای پرسپولیس مهم است و همه انتظار دارند این تیم برنده شود. پرسپولیس باید در هر دیداری خوب کار کند و این طور نیست که یک بازی شرایطش تاثیر روی بازی دیگر بگذارد. 

پیشکسوت پرسپولیس در مورد دیدار مرحله برگشت نیمه‌نهایی مقابل السد، گفت: السد تیم بسیار خوبی است و مهره‌هایی دارد که در تهران می‌تواند نتیجه را به سود این تیم عوض کند. اگر بخواهیم مثل بازی با نود ارومیه کار کنیم قطعاً السد راحت به خواسته‌ای که دارد می‌رسد، پرسپولیس در قطر خیلی خوب بازی کرد اما شرایط بازی برگشت متفاوت است. تیم باید با تمرکز کافی به میدان برود. بازیکنان باید مثل همین نود ارومیه که در مقابل پرسپولیس بسیار جنگنده ظاهر شد با چند برابر توان به میدان برود و کار خوبشان در قطر را تکمیل کند.

وی در مورد اینکه کمال کامیابی‌نیا مصدوم شده است، تصریح کرد: امیدوارم مشکل این بازیکن جدی نباشد. به هر حال هر بازیکن اصلی که نتواند بازی کند کار سخت می‌شود درست است که بازیکنان جایگزین هم می‌تواند کیفیت بالایی داشته باشد ولی نفرات اصلی تاثیر خاص خودشان را دارد و در این شرایط که بازی بسیار حساس است این مساله می‌تواند برای تیم دردسرساز شود. امیدوارم پرسپولیس در بازی برگشت عملکرد خوبی داشته باشد و واقعاً حیف است که این فرصت از دست برود.

نظر شما