شناسهٔ خبر: 28842886 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: گیمفا | لینک خبر

فروش بازی Call of Duty: Black Ops 4 از مرز ۵۰۰ میلیون دلار عبور کرد

بازی Call of Duty: Black Ops 4 تنها سه روز است که عرضه شده و حال شرکت اکتیوییژن، ناشر این عنوان، اعلام کرد که فروش بازی Call of Duty: Black Ops 4 تنها در عرض سه روز از مرز ۵۰۰ میلیون دلار نیز عبور کرده است. رکوردی که تا پیش از آن در اختیار نسخه‌ی قبلی این سری یعنی Call of Duty: WW2 قرار داشت.

صاحب‌خبر -
فروش بازی Call of Duty: Black Ops 4 از مرز ۵۰۰ میلون دلار عبور کرد

بازی Call of Duty: Black Ops 4 تنها سه روز است که عرضه شده و حال شرکت اکتیوییژن، ناشر این عنوان، اعلام کرد که فروش بازی Call of Duty: Black Ops 4 تنها در عرض سه روز از مرز ۵۰۰ میلیون دلار نیز عبور کرده است. رکوردی که تا پیش از آن در اختیار نسخه‌ی قبلی این سری یعنی Call of Duty: WW2 قرار داشت.

 بازی Call of Duty: Black Ops 4 اولین نسخه‌ی این سری به شمار می‌رود که فاقد بخش داستانی است. این موضوع در هنگام معرفی بازی حاشیه‌های زیادی را به وجود آورده بود. اما اکتیویژن و تری‌آرک توانستند تا با گذشت زمان، بازی‌بازان را بیشتر و بیشتر با ویژگی‌های متمایز این بازی و بخش‌های متنوع آن آشنا کنند و به نطر می‌رسد که آن‌ها در این امر بسیار موفق بوده‌اند. شرکت اکتیویژن به تازگی اعلام کرد که فروش فیزیکی و دیجیتالی بازی Call of Duty: Black Ops 4 تنها در عرض سه روز از مرز ۵۰۰ میلیون دلار عبور کرده است؛ رکوردی که تا پیش از این در اختیار نسخه‌ی قبلی این سری یعنی  Call of Duty: WW2 قرار داشت.

جالب است بدانید نسبت به نسخه‌ی قبلی این سری که سال گذشته عرضه شد، فروش بازی Call of Duty: Black Ops 4 بر‌روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و تعداد بازی‌بازان آنلاین در هنگام انتشار بازی نیز نسبت به سال گذشته دو برابر افزایش یافته است. مجموع تعداد کاربران این بازی و مجموع ساعاتی که بازی‌بازان به تجربه‌ی Call of Duty: Black Ops 4 بر‌روی کنسول‌های نسل هشتم پرداخته‌اند نیز نسبت به ادوار گذشته بالاتر بوده و حتی رکورد Call Of Duty Black Ops 3 را نیز پشت سر گذاشته است.

به نظر می‌رسد علیرغم این‌که بازی Call of Duty: Black Ops 4 بخش داستانی ندارد اما بخش چند نفره، حالت‌های مختلف آن و به خصوص بخش بتل رویال این بازی با نام Blackout، برای بازی‌بازان بسیار سرگرم کننده هستند و حال باید منتظر ماند و دید که آیا موفقیت زود هنگام بازی Call of Duty: Black Ops 4 ادامه دار خواهد بود یا خیر.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی به قلم امیر مهدی نامجو را از اینجا و سایر اخبار آن را از اینجا مطالعه کنید همچنین به تازگی نقدها و نمرات این بازی نیز منتشر شده است که می‌توانید برای دریافت جزئیات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

نظر شما