شناسهٔ خبر: 28829187 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: خبرآنلاین | لینک خبر

کرانچار با زبان آلمانی به شفر چه گفت؟

ورزش > فوتبال ملی - سرمربی تیم ملی فوتبال امید ایران که عصر امروز در تمرین باشگاه استقلال حاضر شد مذاکره با وینفرد شفر را بسیار مطلوب توصیف کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، زلاتکو کرانچار که سابقه فعالیت در فوتبال آلمان را نیز داشته در ملاقات با سرمربی استقلال به زبان آلمانی با شفر سخن گفت و در پایان این دیدار حضور در تمرین آبی پوشان و دیدار با سرمربی این تیم را بسیار مثبت ارزیابی کرد.
کرانچار در این خصوص گفت: دیدار با مربیان باشگاه‌ها یکی از بخش های مهم برنامه ای کاری ماست. در همین راستا پیشتر در تمرین پرسپولیس حاضر شدم ، امروز به تمرین استقلال رفتم و در ادامه طبق جدول زمان بندی در تمرین باشگاههای سپاهان، تراکتورسازی، ذوب آهن ، پدیده ، سایپا و پیکان همچنین استان خوزستان حاضر می شوم تا با مربیان تمامی این باشگاهها دیدار داشته باشم.
سرمربی تیم ملی فوتبال امید اضافه کرد: در دیدار با شفر به او گفتم که بازیکنان جوان با استعداد و توانمندی در اختیار دارد. ما چهار بازیکن از استقلال را در این اردوی امید همراه با خودمان داشتیم که بسیار خوب تمرین کردند و به عقیده من اگر سرمربی استقلال بخواهد می توانند به این تیم کمک کنند. در هر صورت باید بگویم جلسه بسیار خوبی با سرمربی استقلال داشتیم و در راه آماده سازی تیم امید می خواهیم همکاری و تعامل بسیار خوبی بین ما و باشگاهها برقرار باشد.
43 43

نظر شما