شناسهٔ خبر: 28803518 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: مشرق | لینک خبر

تشویق برانکو مقابل چشمان کی‌روش!

هنگامی که کی روش برای تماشای گرم کردن بازیکنان در مقابل تونل ورودی حضور پیدا کرد تعدادی از تماشاگران با تشویق برانکو به سرمربی تیم ملی کنایه زدند.

صاحب‌خبر -

به گزارش مشرق، نزدیک به ۵ هزار هوادار برای تماشای دیدار دوستانه ایران و بولیوی به ورزشگاه آزادی آمدند.

* تمام نیروهای حراست خانم در جایگاه مستقر هستند تا تماشاگرانی که وارد می‌شوند مشکلی نداشته باشند.

* از نکات قابل توجه می‌توان به حضور هواداران خانم کشور بولیوی در ورزشگاه آزادی که در جایگاه مستقر برای بانوان حاضر شدند.

* هواداران خانم با اتوبوس از سمت آکادمی به ورزشگاه آزادی آمدند تا بتوانند وارد سکوها شوند.

* ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال هم در ورزشگاه آزادی حاضر شد و از جایگاه بانوان بازدید کرد تا مشکلی برای تماشاگران خانم وجود نداشته باشد.

* امیر اقبال شفیع پسر مرحوم شفیع یکی از مجریان پرسابقه صدا و سیما که به علت سکته قلبی دار فانی را وداع گفت به ورزشگاه آزادی آمد تا از او بابت زحمات پدرش در عرصه گزارشگری تجلیل به عمل بیاورند.

* تمام بازیکنان ذخیره ایران و بولیوی در زمین تمرین حاضر شدند تا بدن‌های خود را برای بازی دوستانه گرم کنند.

* هنگام ورود بازیکنان تیم ملی ایران به زمین ورزشگاه، مورد تشویق هواداران قرار گرفتند. در بین بازیکنان علیرضا بیرانوند، سامان قدوس، علیرضا جهانبخش، امید ابراهیمی نسبت به سایر بازیکنان تیم ملی بیشتر تشویق شدند.

* رفته به رفته به تعداد هواداران افزوده می‌شود تا بتوانند دیدار ایران و بولیوی را از نزدیک تماشا کنند. با توجه به اینکه این بازی از سوی فدراسیون فوتبال رایگان اعلام شد اما استقبال خوبی از این بازی تا به اینجا نشده است.

* نصیرزاده مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز هم به ورزشگاه آزادی آمد تا این دیدار را از نزدیک مشاهده کند.

*هنگامی که کی روش برای تماشای گرم کردن بازیکنان در مقابل تونل ورودی حضور پیدا کرد تعدادی از تماشاگران با تشویق برانکو به سرمربی تیم ملی کنایه زدند.

نظر شما