شناسهٔ خبر: 28692006 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

امام‌جمعه زاهدان: امروز دشمن می‌خواهد جمهوری اسلامی را ضعیف و ناتوان نشان دهد/ با "وحدت ملی" دشمن را کنار بزنیم

امام‌جمعه زاهدان گفت: دشمن می‌خواهد با استفاده از رسانه‌های گسترده‌ای که در اختیار دارد خودش قدرتمند و جمهوری اسلامی را ضعیف و ناتوان نشان دهد از این رو ما باید ظرفیت‌های خودمان را بشناسیم و از آن‌ها برای رفع بحران استفاده کنیم.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، آیت‌الله عباسعلی سلیمانی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه که در مصلی قدس زاهدان برگزار شد، اظهار داشت: مقام معظم رهبری در ورزشگاه آزادی بین بسیجیان فرمودند تا توان و عمر دارم با کمک شما این کشور را می‌سازیم و تسلیمی هم در کار نیست.

نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان ادامه داد: ایران کشوری است که بهترین خاک و آب را دارد به همین دلیل باید از سرمایه‌هایی که در اختیار داریم بیشترین شناخت را پیدا کنیم تا بتوانیم استفاده درست را از منابع خود داشته باشیم.

آیت‌الله سلیمانی عنوان کرد: دشمن تلاش می‌کند تا ما به توانایی‌های خودمان توجه نداشته باشیم. سیستان و بلوچستان یک بهشت کوچک است چرا‌که بسیاری از میوه‌های خوش طعم و خوشبو و معادن پربرکت در آن وجود دارد و اگر حمایت شود تولیدات آن می‌تواند کل کشور را تامین کند.

وی با بیان اینکه ما هنوز شناخت درستی از سرمایه‌های خود نداریم، تصریح کرد: باید با حمایت و وحدت ملی، دشمن را کنار بزنیم و ایران اسلامی را آباد کنیم چون از درون کشور از سوی ستون پنجم و در بیرون کشور از سوی دشمنان منطقه‌ای و بین‌المللی زمزمه‌هایی مبنی بر اینکه کشور دچار بحران  شده و تنها راه برون‌رفت آن تسلیم‌شدن در برابر آمریکاست به گوش می‌رسد. 

به گفته آیت‌الله سلیمانی دشمن می‌خواهد با استفاده از رسانه‌های گسترده‌ای که در اختیار دارد خودش  قدرتمند و جمهوری اسلامی را ضعیف و ناتوان نشان دهد از این رو ما باید ظرفیت‌های خودمان را بشناسیم و از آن‌ها برای رفع بحران استفاده کنیم.

وی گفت: ماه صفر ماه فرارسیدن درد‌آورترین و سوزناک‌ترین مسائل از جمله ماجرای اسارت خاندان پیامبر و اربعین‌حسینی و همچنین رحلت پیامبر اکرم (ص) و علی بن موسی الرضا(ع) است.

نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان با بیان اینکه اربعین حسینی در راه است، افزود: اربعین حسینی اسلام ناب محمدی را احیا کرده، این اربعین زبانزد عام و خاص است و همه مسلمانان جهان را مات خود می‌کند.

انتهای پیام/

نظر شما