شناسهٔ خبر: 28690827 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

علی کریمی:

تیم‌های اروپایی در دسترس نیستند/ مهم نیست چه کسی بازی می‌کند

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: مهم نیست چه کسی بازی می کند چرا که همه به دنبال موفقیت تیم ملی هستند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری مهر، علی کریمی در حاشیه تمرین امروز  جمعه تیم ملی فوتبال اظهار داشت: بعد از چند هفته که در لیگ بازی کردیم اردوی تیم ملی تشکیل شده است. فیفادی اول را از دست دادیم اما یک بازی با بولیوی داریم.

وی ادامه داد: همانطور که می‌دانید تیم‌های اروپایی برای بازی تدارکاتی در دسترس نیستند اما تیم‌های آمریکای جنوبی در دسترس هستند. فوتبال آمریکای جنوبی هم همواره قدرتمند بوده است.

کریمی خاطرنشان کرد: متأسفانه یا خوشبختانه با بولیوی بازی داریم و امیدوارم این دیدار به تیم ملی کمک کند.

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد اینکه آیا مصدومیتش به طور کامل رفع شده است یا خیر؟ گفت: بله،‌ خوشبختانه مصدومیتم کاملا برطرف شده و الان هم مراقبت می‌کنم تا به امید خدا مشکلی برایم پیش نیاید. همه تلاشم را می‌کنم تا برای تیم ملی مفید باشم.

کریمی در واکنش به این موضوع که اگر او دچار مصدومیت نمی‌شد، می‌توانست در جام جهانی به طور ثابت بازی کند، تصریح کرد: فکر می‌کنم در تیم ملی‌ای که کی‌روش ساخته است، این چیزها مهم نیست. مهم همدلی بازیکنان است و همه باید آماده باشند، چه برای یک دقیقه و چه برای 90 دقیقه بازی. خیلی مهم نیست چه کسی بازی کند. من خیلی دوست دارم همراه تیم ملی در جام ملت‌ها حضور داشته باشم و به تیم ملی کمک کنم.

نظر شما