شناسهٔ خبر: 28689904 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: طرفداری | لینک خبر

بازی های پارا آسیایی جاکارتا؛ دو و میدانی؛ سامان پاکباز: امیدوارم در پارا المپیک توکیو کارهای بزرگی انجام بدهم

صحبت های مرد طلایی ایران پس از قهرمانی.

صاحب‌خبر -

طرفداری- سامان پاکباز بعد از کسب مدال طلای پرتاب دیسک، بازی های پاراآسیایی 2018 گفت:

در دو رشته در پاراآسیایی شرکت کردم؛ اولین رشته پرتاب وزنه بود که متاسفانه نقره گرفتم. صادقانه می گویم در آن رشته، نتیجه خوبی نگرفتم و می توانستم طلایی باشم، اما خدا را شکر که در پرتاب دیسک توانستم جبران کنم و صاحب گردن آویز طلا شوم.

وی افزود:

در این ماده موفق شدم رکورد بالای 50 متر را داشته باشم و با رکورد جهانی ام تنها یک متر فاصله بود. با این حال امیدوارم در سال آینده که رقابت های جهانی دو و میدانی را در پیش داریم، بتوانم زودتر از پارالمپیک صاحب مدال طلا شوم. این رکورد را انشالله در مسابقات جهانی امارات که در دبی برگزار می شود، جابجا خواهم کرد.

ورزشکار طلایی کشورمان ادامه داد:

می خواهم این مدال طلا را تقدیم کنم به روح تمامی قربانیان سانحه هوایی تهران - یاسوج و امیدوارم این مدال باعث شود برای چند دقیقه هم که شده، غم آن عزیزان را از یاد ببریم.

به نقل از فارس، پاکباز در خصوص برنامه هایش برای پارالمپیک 2020 توکیو گفت:

در پارالمپیک، ما فقط ماده پرتاب وزنه را داریم و ماده پرتاب دیسک برگزار نمی شود. امیدوارم در آن مسابقات، کارهای بزرگی انجام بدهیم. قطعا از این به بعد، تمرکز و تمرینات مان به سمتی می رود که بتوانیم برای آن رقابت ها آمادگی کاملی داشته باشیم و سرود کشورمان را در پارالمپیک دوباره به گوش همه جهان برسانیم.

نظر شما