شناسهٔ خبر: 28688357 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| سامان پاکباز: طلایم را به روح قربانیان پرواز تهران ــ یاسوج تقدیم می‌کنم

سامان پاکباز قهرمان بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ در رشته پرتاب دیسک، مدال طلای خود را به قربانیان پرواز تهران ــ یاسوج تقدیم کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از اندونزی، سامان پاکباز که توانست در رشته پرتاب دیسک، مدال طلا را از آن خود کند، در این باره اظهار داشت: من در دو رشته در پاراآسیایی شرکت کردم؛ اولین رشته پرتاب وزنه بود که متأسفانه نقره کسب کردم. صادقانه می‌گویم در آن رشته، نتیجه خوبی نگرفتم و می‌توانستم طلایی باشم، اما خدا را شکر که در پرتاب دیسک توانستم جبران کنم و صاحب گردن‌آویز طلا شوم.

وی افزود: در این ماده موفق شدم رکورد بالای 50 متر را داشته باشم و با رکورد جهانی‌ام تنها یک متر فاصله بود. با این حال امیدوارم در سال آینده که رقابت‌های جهانی دوومیدانی را در پیش داریم، بتوانم زودتر از پارالمپیک صاحب مدال طلا شوم. این رکورد را ان‌شاءالله در مسابقات جهانی امارات که در دبی برگزار می‌شود، جابه‌جا خواهم کرد.

ورزشکار طلایی کشورمان ادامه داد: می‌خواهم این مدال طلا را تقدیم کنم به روح تمامی قربانیان سانحه هوایی تهران ــ یاسوج و امیدوارم این مدال باعث شود برای چند دقیقه هم که شده، غم آن عزیزان را از یاد ببریم.

پاکباز درباره برنامه‌هایش برای پارالمپیک 2020 توکیو گفت: در پارالمپیک، ما فقط ماده پرتاب وزنه را داریم و ماده پرتاب دیسک برگزار نمی‌شود. امیدوارم در آن مسابقات، کارهای بزرگی انجام بدهیم. قطعاً از این به بعد، تمرکز و تمرینات‌مان به‌سمتی می‌رود که بتوانیم برای آن رقابت‌ها آمادگی کاملی داشته باشیم و سرود کشورمان را در پارالمپیک دوباره به گوش همه جهان برسانیم.

انتهای پیام/*

نظر شما