شناسهٔ خبر: 28687093 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

جریان "بحران، بن‌بست" مخالف استفاده از ظرفیت‌های داخلی است

رئیس سازمان بسیج اساتید گفت: جریان " بحران، بن‌بست" نگاه‌شان در همه موضوعات به خارج از کشور است و با جریانی که نگاه به ظرفیت داخلی دارد، مخالف است و مقابل آن می‌ایستد.

صاحب‌خبر -

مجتبی زراعی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرگان اظهار داشت: با حرکتی که در روزهای گذشته در سراسر کشور اتفاق افتاد و حدود یک میلیون نفر را بسیج کرد که نماد آن در پایتخت بود که یک شهرآورد تاریخی از نوع خاص بود. امروز در سپهر گفتمان تاریخی کشور جابه‌جایی تاریخی در حال وقوع است.

وی گفت: ظرفیت کشور دیگر با شناخت نیروهای قدیمی سیاسی یعنی اصلاح طلب، اصولگرا، اعتدالی و مانند آنها شناخته نخواهد شد.

رئیس سازمان بسیج اساتید افزود: یک وضعیت جدیدی از سوی رهبر معظم انقلاب ترسیم شده است که مردم هم به آن جریان حق پیوستند.

وی بیان داشت: مردم و جریان انقلابی قائل به این تفکر هستند زیرا این تفکر ظرفیت حل بحران‌ها را دارد و برعکس آن جریان مقابل هم آخرین نفس خود را می‌کشد.

زارعی ادامه داد: در مقابل جریان معطوف به ظرفیت، جریان بحران- بن‌بست وجود دارد که نگاهش به خارج از مرزها است و نمایندگی این گروه را بروکرات‌های لیبرال در داخل برعهده دارند که در مقابل جریان عظیم معطوف به ظرفیت می‌ایستد.

وی با اشاره به گردهمایی بزرگ بسیجیان گفت: این 2 جریان خیلی زود شناخته می‌شوند، جریان ظرفیت راه حل به آحاد مردم گرایان انقلابی تعلق دارد به عبارتی شهرآورد تاریخی که در سراسر کشور اتفاق افتاد و صف‌آرایی این 2 جبهه بود که البته نتایج این دربی از پیش مشخص است.

رئیس سازمان بسیج اساتید عنوان کرد: نتایج و اقبال با کسانی است که به مجد و عظمت ایرانی فکر می‌کنند و م‌ خواهند مشکلات مردم را از درون حل کنند به عبارتی مردم گرایان انقلابی تمام نگاه‌شان در حوزه علوم و فناوری و قدرت دفاعی مبتنی بر نگاه درون‌زاست اما نسخه‌های نیروهای بروکرات‌ لیبرال با بیگانگان خواسته یا ناخواسته فرقی ندارد.

انتهای پیام/ش

نظر شما