شناسهٔ خبر: 28680769 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: روزنامه دنیای اقتصاد | لینک خبر

کی‌روش پلن دوم را برای تیم ملی تست می‌کند!

کارلوس کی‌روش در بازی با پاناما ترکیبی را کنار هم چیده که کمتر استفاده می‌کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کارلوس کی روش در بازی با پاناما که یکی از بازی های مهم برای او در مسیر آماده سازی جام جهانی ۲۰۱۸ است اگرچه بر خلاف گمانه زنی ها از امیررضا عابدزاده در درون دروازه تیمش استفاده نکرد و همچنان بیرانوند مرد اول دروازه است ، در خط دفاعی و در خط حمله دو زوج جدید را استفاده کرده است. روزبه چشمی که درست همان مسیر مرتضی پورعلی گنجی برای رسیدن به ترکیب تیم ملی را طی می کند ، در ترکیب اصلی قرار داده است. احمد عبدالله زاده هم دیگر بازیکنی است که در ترکیب قرار دارد.

همچنین در خط حمله هم طارمی در کنار کریم انصاری فرد به بازی گرفته شده است. معمولا کی روش طارمی را با آزمون و گوچی را در کنار انصاری فرد بازی می دهد اما این بار در روزی که سعید آقایی هم جای رامین رضاییان در ترکیب است ، تیم ملی در برابر پاناما که تعدادی از ستاره های اصلی اش را ندارد ، بازی را با ترکیبی جدیدتر آغاز می کند. سامان قدوس به ترکیب اصلی آمده است ، در چپ و راست زمین وریا و سعید آقایی بازی می کنند و کلا ترکیب تیم دگرگون شده است.

علیرضا بیرانوند، روزبه چشمی، مرتضی پورعلی‌گنجی، وریا غفوری، سعید آقایی، احمد عبدالله‌زاده، سعید عزت‌اللهی، سامان قدوس، اشکان دژاگه، مهدی طارمی و کریم انصاری‌فرد  بازیکنانی هستند که بازی برابر پاناما را آغاز می کنند.

 

نظر شما