شناسهٔ خبر: 28674218 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: برنا | لینک خبر

دکتر مسعود سلطانی‌فر:

پرسپولیس شایستگی حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا را دارد/ شخصا علاقمندم خانواده‌ها در استادیوم حضور داشته باشند

نشست هماهنگی فراهم کردن امکانات مناسب میزبانی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در ایران برگزار شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، صبح امروز با حضور دکتر مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان، نشست بررسی شرایط لازم برای میزبانی مرحله نیمه نهایی و نهایی لیگ قهرمانان آسیا با حضور مسئولان وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال، شرکت توسعه و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برگزار شد.

دکتر مسعود سلطانی فر با اشاره به اهمیت بازی برگشت تیم پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: پرسپولیس نماینده همه کشور است و حق فوتبال و مردم ایران است که نماینده کشورشان در فینال آسیا حاضر باشد و تجربه نشان داده است ما مردم روزهای سخت و دشوار هستیم و شما این وضعیت را در بازی رفت پرسپولیس مقابل السد دیدید.

وزیر ورزش و جوانان گفت: بایستی تمام امکانات لازم برای میزبانی شایسته بازی برگشت و انشاالله فینال لیگ قهرمانان آماده شود و در واقع شرایطی را مهیا کنیم که ورزشگاه آزادی آماده یک جشن ملی باشد.

دکتر سلطانی فر درباره حضور تماشاگران و حمایت از نماینده ایران در بازی برگشت مقابل السد گفت: بازی بسیار ‌دشواری پیش رو داریم و حضور یکصد هزار تماشاگر پرشور در روز بازی مقابل السد عامل مهمی در موفقیت پرسپولیس به عنوان نماینده ورزش و فوتبال ایران است.

او درباره امکان حضور خانواده ها در بازی برگشت مقابل السد قطر و در صورت صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا، گفت: شخصا علاقمند هستم که خانواده ها در روز بازی با السد و انشاالله فینال لیگ قهرمانان حضور داشته باشند.

سلطانی فر از همه مدیران فدراسیون فوتبال و شرکت توسعه و نگهداری خواست تمام اهتمام خود را برای فراهم کردن شرایط مناسب برای میزبانی در بازی برگشت نیمه نهایی و انشاالله فینال آسیا بکار ببندند و همه منابع و اعتبارات لازم را وزارت ورزش و جوانان بر عهده خواهد گرفت.

نظر شما