شناسهٔ خبر: 28671643 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: طرفداری | لینک خبر

بازی های پاراآسیایی جاکارتا؛ والیبال نشسته؛ بانوان ایران به مدال نقره رسیدند

تیم ملی والیبال نشسته بانوان در فینال مغلوب چین شد.

صاحب‌خبر -

طرفداری- تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران در دیدار فینال بازی های پارا آسیایی 2018 جاکارتا به مصاف چین رفت و با نتیجه ۳ بر صفر مسابقه را واگذار کرد و در جایگاه نایب قهرمانی ایستاد و به مدال نقره بازی ها رسید.

به گزارش فارس، ست نخست این دیدار با امتیازگیری تیم چین آغاز شد و چینی ها توانستند ۸ بر ۴ از تیم ایران پیش بیفتند و اولین وقت استراحت فنی به نام این تیم ثبت شد. در ادامه این ست باز تیم چین بود که به امتیاز ۱۲ رسید و این موضوع باعث شد سلیمانی تقاضای وقت استراحت فنی کند، اما در نهایت تیم چین با سرویس های مختلف توانست ۲۵ بر ۱۳ به پیروزی برسد.

ست دوم این دیدار نیز تیم چین در امتیاز گیری نسبت به بانوان والیبال نشسته ایران عملکرد بهتری داشتند و ۱۴ بر ۸ از شاگردان سلیمانی پیشی گرفتند و در نهایت این ست با نتیجه ۲۵ بر ۱۷ به سود تیم چین به پایان رسید.

اما در ابتدای ست سوم این دیدار شاگردان سلیمانی توانستند رقابت پایاپایی با تیم چین داشته باشند اما تیم چین باز هم توانست اختلاف امتیاز خودش را با ملی پوشان ایران بیشتر کند و ۱۴ بر ۷ پیش افتد.

تیم ایران در نهایت این ست را با نتیجه ۲۵ بر ۱۶ واگذار کرد تا تیم چین در ست شماری ۳ بر صفر پیروز شود و ملی پوشان کشورمان بعد از این تیم در جایگاه نایب قهرمانی قرار گرفتند و موفق به کسب مدال نقره این دوره از بازی های پارا آسیایی جاکارتا شدند.

نظر شما